Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plyšová ovečka s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 24 zákazníků. Zobrazit komentáře (5)

Plyšová ovečka

Plyšový dárek nikdy nezklame, ovečku Beru budou mít rádi všichni od syna a dcerky až po babičku s dědou. Navíc když ji můžete navrhnout tričko přesně podle sebe, vložte na něj originální nápis, obrázek nebo dokonce fotku a ihned získáte jedinečný dárek pro všechny Vaše blízké.

Roztomilá 20 cm vysoká ovečka s tričkem, na které si můžeš potisknout cokoliv. Tričko je samozřejmě pratelné. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Navrhni si vlastní
Karel D. 4.12.2017

Bílá

pěkný vánoční dárek; na malé ovečce malý obrázek

Václav T. 1.1.2017

Bílá

nakonec jsme dostali ovečku, žirafy došly i když byla při objednaní skladem

Michal P. 26.1.2016

Bílá

Velice mě překvapila kvalita výrobku.

Petra B. 20.9.2015

Bílá

krásná, příjemný materiál

Eva P. 15.2.2015

Bílá

ovečka-dárek pro mého vnuka,kvalita-spokojenost

Katarina S. 2.5.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Zamilované srdce
Jednoduché srdce
I love
Beruška
BEEE
I love you
Michael Jackson
Love you forever
Ten nejlepší brácha
Srdce mozaika
Malý princ
Kačenka
Květinové srdce
Ta nejlepší máma
James Bond
ČSSR
Love tree
I love Czech republic
Zobrazit další

Další plyšáci

Plyšový králíček
Plyšový slon
Medvídek Hardy se srdíčky
Plyšák žirafa
Zobrazit více