Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní podložku pod myš
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 375 zákazníků. Zobrazit komentáře (62)

Podložka pod myš

Navrhni si vlastní originální podložku pod myš. Jsi hráčem počítačových her? Podložky pod myš se screenshotem z her či jinými herními motivy jsou velmi oblíbené a vypadají opravdu dobře! Klasická podložka obdélníkového tvaru.

rozměry 230x190mm

Vzory:
Navrhni si vlastní
Martina K. 14.1.2019

Bílá

ok

Kateřina B. 26.12.2018

Bílá

Jsem s vyrobkem velmi spokojena,byl to Vanocni darek a udelal velkou radost

Ivana Č. 22.12.2018

Bílá

Je to opravdu pecka, díky vysoké kvalitě fotografie nebyl problém, tudíž za mě 5 <3 díky

Lucie Z. 20.12.2018

Bílá

Skvělá práce,děkuji.

Robert B. 11.12.2018

Bílá

Na potisk podložky pod myč jsem použil 20 let starou fotografii, kterou jsem naskenoval. Nakonec se to ale povedlo a kvalita je taková, jaká by se dala očekávat.

Irena H. 9.12.2018

Bílá

Rychlé a perfektní provedení. Jsem moc spokojená, doporučuji!

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

MEME Troll
Beruška
King
Evolution Lego
I love MUSIC
I was born intelligent
Malý princ
DAB Jednorožec
Nejlepší maminka na světě
Sovičky
Fotbalový míč
I love you
Angel and devil
moustache
Velká Britanie
plachetnice
Starwars coffee
Kůň
Zobrazit další

Další podložky pod myš

Podložka pod myš kulatá
Podložka pod myš srdce