Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Zamilovaný polštář s vlastním potiskem či fotkou
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 242 zákazníků. Zobrazit komentáře (57)

Polštář Srdce

Velice hezký dárek pro ženy a blízké - polštář ve tvaru srdce. Vložte vlastní fotografii či text a navrhněte si hezký polštářek. Osvědčený a spokojenými zákazníky velmi oblíbený dáreček. Hezký, příjemný, povlak na polštářek je možné prát v pračce. Při navrhování doporučujeme motiv roztáhnout maximálně po přerušovanou čáru, v opačném případě může dojít k zašití části motivu nebo textu.

40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Denisa S. 10.2.2019

bílá

Vše na 1*. Osobní přístup.

Zuzana K. 3.12.2018

Bílá

VÝBORNÉ

Michaela V. 19.11.2018

bílá

Je krásny, podľa očakávania, maximálna spokojnosť

Michal P. 5.8.2018

Bílá

Nemám slov... Díky moc :)

Michaela Š. 25.6.2018

Bílá

Krásný pohodlný polštářek, dobrá kvalita obrázku, rychlé dodání, absolutně bez problémů. Rozhodně doporučuji jako dárek nebo jen tak pro radost. :)

Eva J. 25.6.2018

Bílá

Nenašli jsne jedinou chybicku.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

I love you
Medvídek srdce
I love you
Jednoduché srdce
Love call
I love you
Srdce mozaika
For my love
Give heart
Zamilované srdce
In love
Ve dvou se to lépe táhne
Nejlepší maminka na světě
Amorek
Srdcový vzor
Srdce lásky
Angel and devil
Love you forever
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář
Polštář flitrový měnící
Lněný vintage polštář
Polštář MAX
Zobrazit více