Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní psí známku
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 60 zákazníků. Zobrazit komentáře (8)

Psí známka kostičkaAluminiová známka ve tvaru kostičky. Rozměr 38x28 mm. Dodávána spolu s kovovým poutkem na upevnění k obojku.

Navrhni si vlastní
Anna V. 25.3.2018

Bílá

Na prosto zpokojena.

Lucie N. 15.1.2018

Bílá

krásné

Jana H. 11.6.2017

Bílá

Vydařené

Nikola S. 16.5.2017

Bílá

Bylo super, když jsem si mohla sama navrhnout design psi znamky. Cena je podle mě velmi dobrá. Hodlam si driv nebo pozdeji koupit jeste pro druhyho psa.

Simona A. 28.11.2016

Bílá

Krásná a roztomilá ozdoba pro pejska.

Olga N. 11.7.2016

Bílá

Je to ještě hezčí než jsem čekala.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Darth Vader
Vyplazený jazyk
Jednoduché srdce
Apple Jobs
dog pocket
Zamilované srdce
Cannabis
Buldoček
Velká Britanie
Shit Apple
Vlk
Beruška
Queen
Rocky
Tým nevěsty
Medvídek srdce
watercolor heart
Zobrazit další

Další mazlíčci

Šátek pro psa
Flexi vodítko
Keramická miska