Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Rohožka s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 76 zákazníků. Zobrazit komentáře (17)

Rohožka

Upozorněte hosty na své kreativní já ještě než k Vám vůbec vkročí! Vytvořte si u nás originální rohožku dle Vaší fantazie. Můžete na ni vkládat fotky, různé uvítací nápisy a vtipné vzkazy, které Vám určitě zlepší náladu už před prahem Vašeho domova a jistě je ocení i Vaše návštěvy. Rozhožka dle vlastního návrhu Vás při příchodu z práce či ze školy dokáže příjemně naladit... a nebo odreagovat - což takhle otřít si boty do úsměvu někoho, koho byste si přes práh rozhodně nepustili? Jak se říká můj dům můj hrad a tudíž i rohožka!

Velká dekorační rohožka o rozměrech 40x60 cm. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy.

Navrhni si vlastní
Věra T. 14.10.2018

Bílá, 40x60cm

Super rychle doruceni! A darek se moc libil :) naprosta spokojenost, dekujeme

Klára J. 23.9.2018

Bílá, 40x60cm

Byl to dárek. Netuším jak se líbí. Předpokládám, že ano :)

Zuzana S. 10.9.2018

Bílá, 40x60cm

Vyborna

Zdenka F. 27.8.2018

Bílá, 40x60cm

Vše v pořádku, jak mělo proběhnout a vypadat :-)

Sandra S. 29.6.2018

Bílá, 40x60cm

NAPROSTO SKVĚLÉ ! DOPORUČUJI! RYCHLÉ DODÁNÍ A SKVĚLÁ KVALITA.

Dušan T. 20.3.2018

Bílá, 40x60cm

Jeste jedna vec na potisk per. Možnosť na tuzku zadat na rúzba mista nejakej text, ne jenom na jednu moznou pozici. Dekuji

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Sklenice vína
Svatba
Jednoduché srdce
Ve dvou se to lépe táhne
Love call
Home Sweet Home
In love
Sovičky
Game over
Zamilované srdce
I love you
Trabant
Heart beat
Zamilovaní ptáčci
Svatba
Apple Jobs
Srdce mozaika
I love wine
Zobrazit další

Další domov

Propiska se stříbrným klipem
Konferenční desky
Šňůrka na krk
Maska na spaní - škraboška
Zobrazit více