Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Rohožka

Popis:
Upozorněte hosty na své kreativní já ještě než k Vám vůbec vkročí! Vytvořte si u nás originální rohožku dle Vaší fantazie. Můžete na ni vkládat fotky, různé uvítací nápisy a vtipné vzkazy, které Vám určitě zlepší náladu už před prahem Vašeho domova a jistě je ocení i Vaše návštěvy. Rozhožka dle vlastního návrhu Vás při příchodu z práce či ze školy dokáže příjemně naladit. Zobrazit více..

Materiál:
Velká dekorační rohožka ve dvou možných velikostech. Vhodná pro originální přivítání vašich přátel nebo jako mapavedoucí k pokladu. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy.

Hodnocení od zákazníků:Miroslava P. 15.8.2020

Bílá, 67x44cm

Vše super, rychlost dodání i kvalita

Anna F. 11.8.2020

Bílá, 67x44cm

Jsme velmi spokojeni, dekujeme

Aneta B. 27.6.2020

Bílá, 40x60cm

Jsem velice spokojena s Vašim produktem. Obávala jsem se výrobku, jak bude vypadat rohožka, ale musím říct super kvalita, tisk, celkový vzhled na 1++++ DOPORUČUJI. Budu se k Vám ráda vracet! :)

Tomáš Z. 17.6.2020

Bílá, 40x60cm

Spokojenost naprostá

Michaela T. 17.6.2020

Bílá, 40x60cm

Rohožka překvapila. Opravdu hezký dárek, velké plus za rychlé zpracování. Potisk je akorát světlejší, chápu že nejde odhadnout jak výsledný potisk bude přesně vypadat, ale i tak super. Jediná výtka, dostala jsem potisk textu trošku posunutý než jsem si zadávala. Vybírala jsem text aby byl na středu rohožky (vizuálně s obrázkem) a byl posunutý asi o 3-4 cm vlevo, což není moc hezký, raději bych to měla tak jak jsem si to navrhovala na střed. První písmeno začínalo tam, kde začínal obrázek v jedné linii, tím pádem vlevo působí prázdně. Ale to už je detail i tak je to hezké a udělá obdarovaným novomanželům radost. Děkuji a někdy zase objednám.

Michaela G. 25.5.2020

Bílá, 40x60cm

Nákup proběhl bez problémů a neskutečně rychle. Můžu jedině doporučit! ????????????

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další domov

Fotoplátno střední 90x60 cm
Propiska se stříbrným klipem
Papuče
Šňůrka na krk
Zobrazit více