Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Samolepka kruh

Produkt:
Samolepky kruh

Popis:
Horkou novinkou v našem e-shopu je samolepka s vlastním potiskem a fantazii se meze nekladou. Výroba samolepek kde můžete vkládat text, fotky i jiné plnobarevné designy, které vám na samolepku zhotovíme. Velkou výhodou je také ořez celé samolepky, takže nemusíte nic složitě stříhat. Záleží jen na vás, jestli mamince dopřejete nové a originální polepy na kuchyňské kořenky, nebo jestli si zhotovíte pro sebe nebo své blízké jedinečný potisk na auto, telefon, ledničku, okno či jiné osobní věci. Zobrazit více..

Materiál:
Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky.

Hodnocení od zákazníků:Ivana Č. 23.1.2022

Bílá, 3cm

Toto bola moje druha objednavka a som maximálne spokojná, vrelo odporúčam

Magdalena Č. 18.1.2022

Bílá, 10cm

Samolepky jsou hezké a funkční, oceňuji i rychlé dodání.

Lucia L. 10.1.2022

Bílá, 3cm

Moja chyba nepozrela som sk rozmer :( malicke mala som zaujem o vacsie ale inak krásne

Richard Š. 21.12.2021

Bílá, 10cm

Maximální spokojenost s produktem i potiskem

Ilona M. 20.12.2021

Bílá, 5cm

Moc pěkné zpracování, jsme spokojeni s výslednými nálepkami. Nyní budou zdobit lahve s naším domácím vaječňákem. Děkujeme.

Ján B. 12.12.2021

Bílá, 3cm

super

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další samolepky

Samolepky obdelník - 5 kusů
Samolepka vlastní tvar - 5ks
Samolepky čtverec - 5 kusů
3D samolepky kruh - 5 kusů
Zobrazit více