Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Šerpa s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 21 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Šerpa

Šerpy a zejména ty maturitní nemusí být jen nudná klasika v podobě jedné barvy. My ti vyrobíme klidně celopotištěnou šerpu, přesně podle tvých představ. Navíc se nikde nepíše že musí být jen nedílnou součástí maturitních plesů, ale můžeš s ní i v tipně demonstrovat například rozlučku se svobodou a jiné události, kterým díky nim dodáš skutečný šmrnc. Zpíchnou ji můžeš třeba plackou, kterou ti u nás vyrobíme, jak jinak, než opět podle tebe a navíc můžeš vybírat ze třech různých rozměrů.

Taftová šerpa s možností vlastního potiksu o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Jana Š. 13.8.2019

Bílá

Jsem velmi spokojená,rychlé dodání,pečlivě zabaleno velmi hezky vyrobeno. Děkuji a přeji vám mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem Jana Šalátová.

Bronislava O. 22.9.2019

Bílá

Žaneta Š. 2.9.2019

Bílá

Martin H. 1.9.2019

Bílá

Zdenek S. 19.8.2019

Bílá

Alžbeta B. 7.8.2019

Bílá

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Heart beat
Jednoduché srdce
Queen
Nevěsta
Tým nevěsty
Panda
Nevěsta
Zamilované srdce
Nejlepší maminka na světě
Ta nejlepší babička
I love you
Květinový rámeček
In love
Ta nejlepší máma
Rámeček z motýlů
King
Letadlo
Best Friends
Zobrazit další

Další dárky

Medaile
Puk
Malý diář 2020
Pokladnička
Zobrazit více