Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní pivní podtácek
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 93 zákazníků. Zobrazit komentáře (13)

Tácek na nápoje

Korkový tácek pod nápoje je nejen praktickým dárkem, ale díky kvalitnímu potisku z něj můžete udělat i pěkný designový kousek. Hladký lesklý povrch umožňuje velice jemný tisk ve vysoké kvalitě, podtácky jsou tedy vhodné i pro tisk fotografií, můžete si tak vytvořit např. i fotoalbum, které bude neustále na očích při posezení u kávy a dalších nápojů.

Pevný podtácek o velikost 95x95x5mm s korkovým podložením. Hladký lesklý povrch umožňuje snadnou údržbu a fotografickou kvalitu tisku.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Kateřina Č. 13.1.2019

Bílá

krásný tisk, rychlé vyřízení objednávky, snad jen vysoká cena - ale je to dárek, není to věc nezbytná, tak to se na peníze moc nekouká

Karel D. 4.12.2017

Bílá

podložka je pevná, jen korek je zatím dost cítit; tisk je ostrý ale bohužel dosti do žluta

Simona A. 28.11.2016

Bílá

Tácek je hodně kvalitní a tvrdý, krásně omyvatelný, potisk lehce rozmazaný, ale to je možná moje chyba.

Alena K. 8.12.2015

Bílá, extra silný

Potisk je lehce máznutý ale né výrazně

Monika H. 19.5.2015

Bílá, extra silný

Kvalita jak materialu tak povrchovej upravy predcila moje ocakavania.

Blanka J. 20.3.2015

Bílá, extra silný

skvělé

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Pivní srdce
Pivko
Štamgast
Malý princ
James Bond
Apple Jobs
House
Chuck Norris
Kačenka
Czech drinking team
Gekon
Drink to Enjoy Life
The Godfather - Kmotr
Gramofon
Kočka - Líza
I love animals
I love
Freddie Mercury
Zobrazit další

Další kuchyně

Chňapka
Tričko na láhev
Miska na cereálie
Kuchyňské prkénko
Zobrazit více