Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Podtácek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 10 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Tácek na nápoje kulatý

Dřevěný tácek pod nápoje je nejen praktickým dárkem, ale díky kvalitnímu potisku z něj můžete udělat i pěkný designový kousek. Hladký lesklý povrch umožňuje velice jemný tisk ve vysoké kvalitě, podtácky jsou tedy vhodné i pro tisk fotografií, můžete si tak vytvořit např. i fotoalbum, které bude neustále na očích při posezení u kávy a dalších nápojů.

Pevný podtácek o průměru 90mm s dřevěným podložením. Hladký lesklý povrch umožňuje snadnou údržbu a fotografickou kvalitu tisku.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Aleš K. 28.1.2019

Bílá

Velmi kvalitní výrobek, ale cena byla trochu vyšší :-(

Věra S. 15.12.2018

Bílá

Petr V. 13.12.2018

Bílá

Jaroslav M. 22.6.2018

Bílá

Petra B. 7.5.2018

Bílá

Jiří V. 15.4.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Kruh zvířátek
Freddie Mercury
Pivní srdce
Vyplazený jazyk
Evolution Bicycle
Basketbal
koordinátor chaosu
Zajíček
Červený trpaslík
Rozcvička
Miminko v břiše
Ať žije Zeman - ale jinde!
Čarodějnice na koštěti
Rock
Králík na měsíci
Květinový rámeček
Steak master
Zobrazit další

Další kuchyně

Chňapka
Tričko na láhev
Tácek na nápoje
Miska na cereálie
Zobrazit více