Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Tácek na nápoje kulatý - Podtácek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Tácek na nápoje kulatý

Dřevěný tácek pod nápoje je nejen praktickým dárkem, ale díky kvalitnímu potisku z něj můžete udělat i pěkný designový kousek. Hladký lesklý povrch umožňuje velice jemný tisk ve vysoké kvalitě, podtácky jsou tedy vhodné i pro tisk fotografií, můžete si tak vytvořit např. i fotoalbum, které bude neustále na očích při posezení u kávy a dalších nápojů.

Pevný podtácek o průměru 90mm s dřevěným podložením. Hladký lesklý povrch umožňuje snadnou údržbu a fotografickou kvalitu tisku.Dostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Petra B. 7.5.2018 18:27
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Jiří V. 15.4.2018 21:04
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další kuchyně

Vyberte potisk na váš dárek

Kruh zvířátek
Rozcvička
Jednoduché srdce
Ta nejlepší babička
Master Chef
Ta nejlepší máma
Steak master
Profesionální babička
Nejlepší maminka na světě
Bon Apetit
Karel Gott
I love wine
Kawaii cupcake
Ve dvou se to lépe táhne
Darth Vader
Queen
Perníček
liška
Starwars coffee
Trošku pepře, ať se vzepře
Květinový rámeček
I love
Slovensko
Dělám nejlepší bábovku
Medvídek srdce
Cannabis
Vyplazený jazyk
Pivní srdce
Plameňák
Sklenice vína
Liška
Kravata
Fajnšmekr
Superbabička
Help me! I`m Blond
Kočička
Vegetarián
Punk not děd
Kapsa
Býk kuchtík
I love animals
Ano, šéfe!
Zobrazit další