Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Tričko na láhev s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 45 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Tričko na láhev

Je to kýč, ale zato ideální doplněk pro případ, že nesete na oslavu lahvinku. Flaška zabalená v šustivém papíru sice znamená dobrou party, ale pro ty, co nechtějí jen suše darovat alkohol, tady máme mini tričko na láhev, které potiskneme vaším originálním věnováním. Nakombinovat můžete s vlastním obrázkem, fotkou nebo nějakým vtipným motivem z naší nabídky.

Materiál: 100% polyester, rozměr: 12x17 cm

Navrhni si vlastní
Josef P. 14.1.2019

Bílá

Vše v pořádku.

Šárka S. 29.11.2018

Bílá

To tricko je super napad????????

Kamila V. 29.10.2018

Bílá

som velmi spokojná, ďakujem

Lucia Ž. 15.10.2018

Bílá

Maximálna spokojnosť!

Dominika I. 22.6.2016

Bílá

Kvalita produktu trosku horsia-sitie

Lucie P. 31.8.2015

Bílá

čekala jsem tričko z bavlny
Náš komentář:
Kvůli technologii potisku musí být tričko bohužel ze 100% polyesteru, informaci o složení materiálu uvádíme v popisu produktu.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Ve dvou se to lépe táhne
Svatba
Květinový rámeček
Show Must Go On, freddie mercury
Nesahat
Bublina bez textu
Like
Rozcvička
Svědek
Happy Birthday Bear
Ta nejlepší babička
Nejlepší maminka na světě
Perníček
Karel Gott
Mňam
I love
Ta nejlepší ségra
Zobrazit další

Další kuchyně

Chňapka
Tácek na nápoje
Miska na cereálie
Tácek na nápoje kulatý
Zobrazit více