Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Tričko pro miminko s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 56 zákazníků. Zobrazit komentáře (17)

Tričko pro miminko

Roztomilé tričko pro všechna rozkošná i rošťácká miminka. Můžete si vybrat ze spousty pestrých barev a zkombinovat je buď s některým z našich připravených dětských designů nebo na něj vložit svůj obrázek, nápis či fotku. Tričko natiskneme přesně podle Vašeho vlastního návrhu, který snadno vytvoříte v jednoduchém editoru. Ideální volba pro letní dny.

200 g/m², 100% česaná bavlna (šedý melír: 75% bavlna, 25% polyester), ozdobný šev u výstřihu, 2 rozepínací patentní knoflíky na ramenou pro snadnější oblékání miminka.

Navrhni si vlastní
Jana N. 13.2.2019

Tmavě růžová, 12-18m

Tričko předčilo moje očekávání. Bude to krásný dárek.

Kamila M. 6.9.2018

Bílá, 12-18m

Naprosta spokojenost , tricko ma moc prijemny material a tisk je dokonaly bez sebemensi vady, dodani velice rychle :)

Alena Š. 25.6.2018

Bílá, 12-18m

Krasne a kvalitní. Velmi rychle zpracování a moc milá komunikace

Olga P. 8.5.2018

Bílá, 12-18m

Zatím jsem nepoužila a neprala, ale působí to namě dobře, látka pevná, potisk vypadá také kvalitně. Uvidím až vyperu. Děkuji Olga P.

Anna B. 16.4.2018

Mentolově zelená, 6-12m

Tričko je kvalitne urobené a príjemné na dotyk.

Vlora K. 14.1.2018

Bílá, 12-18m

Skvele

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Holčička
Love
Zamilované srdce
Sovičky
Motorkář
Žirafa
I love
Plenka loading
Medvídek s balónky
Miminko v břiše
Motýlek
Kravata
Sloník
Stopy miminka
Jednoduché srdce
Darth Vader
Policie
Who is your daddy
Zobrazit další

Další oblečení pro miminka

Dětské body krátký rukáv premium
Dětské body dlouhý rukáv BIO
Polo pro miminko
Dětské body krátký rukáv BIO
Zobrazit více