Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Zrcátko srdce s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 12 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Zrcátko srdce

Super praktické zrcátko pro všechny dámy, co se rády čančají a neustále kontrolují stav svého make-upu. Nepostradatelný doplněk dámských kabelek u nás originálně potiskneme přesně podle vašeho návrhu. Možností je hned několik. Buď si můžete zrcátko ozdobit některým z našich již připravených designů, které naleznete ve složce inspirace, nebo dáte na svou fantazii a vymyslíte si svůj vlastní potisk. Na zrcátko můžete vložit obrázek, fotku nebo nápis, jedinečný design vás pak bude těšit při každém použití. Navíc s ním budete při kontrolování stavu řasenky nebo výskytu rtěnky na zubech vypadat zatraceně originálně!

Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm.

Navrhni si vlastní
Alžběta N. 13.11.2018

Bílá

Velmi dobře zpracované

Rudolf Š. 17.1.2018

Bílá

100% spokojenost

Roman P. 21.12.2017

Bílá

Potisk vypadá hezky, kvalita je slušná.

Jana Ondrášková S. 26.7.2017

Bílá

Vše perfektní, opravdu jsem nečekala, že když objednám večer v 11, hned další den bude objednávka hotová. Děkuji! :)

Markéta V. 18.12.2018

Bílá

Martina P. 19.11.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Love tree
Svatba
Svatba svědkyně
Zamilované srdce
Mickey Mouse
Květinový rámeček
Ta nejlepší máma
Ta nejlepší ségra
Květina
Květinový rámeček
Rámeček - tropické květiny
Nevěsta
Malý princ
Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Květinový rámeček
Ta nejlepší babička
Běžec
Zobrazit další

Další šperky

Medailonek kulatý
Medailonek obdélník
Náušnice visací kapka
Medailonek srdce
Zobrazit více