+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
  • přehled o vašich objednávkách
  • slevový věrnostní program (více)
  • možnost prodeje vlastních motivů (více)
Registrovat
Jdi do pytle!

HITOVKA NEJEN DO GYMU

Lehoučký bavlněný batoh / vak na záda přezdívaný gymsack si oblíbíte pro jeho univerzálnost. Přijde vhod vždy, když potřebujete sbalit tenisky do posilovny, kopačky na hřiště, přezůvky nebo jen pár sešitů do školy. Je to také super pomocník na malý nákup, který nechcete vláčet v ruce. Uvolněný styl se sportovními prvky jako jsou tenisky nebo právě různé batohy a vaky je teď navíc v kurzu a módní odborníci hlásí, že je to trend, který bude trvat déle než jednu sezonu.

STRČ JE VŠECHNY DO PYTLE!

Jelikož je vak ušit z pevné bavlny, sebemenší špíny jej snadno zbavíte rychlým programem v pračce a bude zase jako nový. Aby vak nebyl jen obyčejným pytlem, můžete si ho vylepšit libovolným potiskem, vlastní fotkou nebo textem. Zahrajte si na návrháře a vytvořte si originální vak dle svých představ a ostatní pak budou moct jít k šípku, teda vlastně do pytle!

Pokud snad nějak nemáte nápad či vizi, v jakém stylu byste mohli své nové zavazadlo pojmout, stačí jen trošku zapátrat v internetech a nechat se inspirovat nebo si prohlédněte naši složku inspirace, tam máme zábavných, originálních a cool motivů pro každého habaděj.

Zdroj obrázků: https://www.pinterest.com/