+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
  • přehled o vašich objednávkách
  • slevový věrnostní program (více)
  • možnost prodeje vlastních motivů (více)
Registrovat
Movember

Bylo, nebylo... nastal listopad, který přinesl již tradičně jednu z nejdivnějších událostí sociálního světa... Movember! Co všechno jsou muži schopni vypěstovat, aby podpořili tento svátek všemocného testosteronu? Přehlídka zahnutých, rovných, krátkých dlouhých -ehm- knírů by si zasloužila evidenci a archivaci do encyklopedie bizarností. Vše je ale pro dobrou věc, prostatu i koule máme rádi, a tak movember podpoříme alespoň krátkou kompilací těch nej- výpěstků.

...ale takhle ne!

Zakladatelé hnutí Movember si to takhle určitě nepředstavovali. I když jsou kníry vypěstovány zcela mimo předpokládanou oblast růstu, zaslouží si tyto extravagantní počiny zvýraznit hned na začátku. Velký obdiv (?) a oči zdůlku patří následujícím:

Majstrštyk!

Hřebínek, ostré nůžky a velkou pečlivost. To jsou tři atributy, které těmto pánům nechyběly. Džentlemnové si pod nosem vymazlili přímo dokonalostí oplývající úkazy. Máme ale podezření, že za každou dokonalostí stojí kamarád Photoshop.

Co dělat, když neroste?

"Starého kníra, delším kouskům nenaučíš..." nebo jak to vlastně je. Není se však za co stydět a Movember lze podpořit i jinými nápaditými způsoby. Ne každému se podaří vyšlechtit své tři chlupy pod nosem do parádního kníra, a tak poslední sbírka patří všem lisMOpadovým rekvizitám a doplňkům. Takovouhle parádu ti na OFku rádi vyrobíme, stačí jen zvolít ten správný knír.

photo source: www.pinterest.com