Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní ceduli na kliku
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 7 zákazníků. Zobrazit komentáře (3)

Cedule na dveře

Kvalitní 2mm plastová cedule, Kromě seriózního použití v hotelu či kanceláři, můžete využít na kreativní legrácky u vás doma. Ukažte ostatním hostům svůj stav. DO NOT DISTURB styl

Kvalitní 2mm plastová cedule, rozměr 100 x 230 mm. Kromě seriózního použití v hotelu či kanceláři, můžete využít na kreativní legrácky u vás doma. Ukažte ostatním hostům svůj stav.

Navrhni si vlastní
Václav K. 14.9.2016

Bílá

Originální řešení

Vendula Š. 6.12.2015

Bílá

Drobné defekty v barvě pozadí

Lucie P. 29.10.2013

Bílá

super

Monika S. 28.2.2017

Bílá

Pavel H. 19.12.2016

Bílá

Tomáš V. 28.9.2014

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Malý princ
Oslík
EET
Beruška
Queen
Cannabis
Speed limit
Basketbal
Včelka
Motýlí květina
Basketbal
Death Mickey
Evolution Lego
You shall not pass!
Kočička štastná
Chobotnice
První místo
Nevěsta
Zobrazit další

Další cedule

Kovová cedulka-vizitka
Věšák na kabáty