Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Celopotištěný vak na záda s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 132 zákazníků. Zobrazit komentáře (28)

Celopotištěný vak na záda

Ručně šitý celopotištěný vak na záda ze silné batohoviny perfektně drží tvar, jen tak nepromokne a hlavně je v navrhování zcela bez limitů. Potisk si můžeš natáhnout úplně přes celý batoh. Konečně si tak můžeš vytvořit vlastní gymsack s fotkou, která bude na celopotištěném vaku vypadat prostě skvěle. Tu můžeš samozřejmě doplnit vlastním textem nebo jakýmkoliv motivem z naší nabídky.

Materiál: 100% PES, 205 g/m², smršťovací bavlněné popruhy

Vzory:
Navrhni si vlastní
Nicole D. 11.10.2018

Bílá

Mile překvapil výsledek. Jediné na co bych asi upozornila je, že látka je v základu bílá a znamenalo to tedy, že uvnitř byla kapsa světlá, zvenku černá. Ale nic na škodu - jen by to někoho mohlo zajímat.

Martina F. 8.10.2018

Bílá

Vak je velice hezký, moc hezky ušitý. Jsem velmi spokojena.

Zuzana D. 22.9.2018

Bílá

Krásný vak, bez chyby.

Ivana P. 5.8.2018

Bílá

Byla jsem mile překvapena z kvalitně vypracovaného vaku i tisku. Děkuji.

Silvia K. 22.12.2017

Bílá

Perfektne

Jiří K. 19.9.2017

Bílá

Příjemně překvapila kvalita produktu - nejedná se o žádný laciný hadřík ale o kvalitní a pevný batůžek. Spokojenost i s tiskem - 100%

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Usměvavý obličej / smiley face
liška
Bob Marley
Okay
moustache
Jednoduché srdce
Medvídek srdce
King
Motýlí květina
Cannabis
I love you
Srdce mozaika
Horse
Parkour - Zombie Apocalypse
Cool!
WTF
Tygr
Basketbal
Zobrazit další

Další tašky

Taška nákupní prodloužená
Malá brašna přes rameno
Taška přes rameno
Kosmetická taška
Zobrazit více