Switch to English  X 
Poslední šance! Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dámská mikina na zip - Vytvoř si vlastní dámskou mikinu na zip
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 22 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Dámská mikina na zip

Skvělá dámská mikina na zip s kapucí, kterou vám potiskneme přesně podle vašeho návrhu. Mikina s vlastním potiskem je skvělým dárkem pro každého. Stačí vybrat vhodnou fotografii, text či některý z našich připravených motivů a za pár dní máte dárek doma. Mikina je ušitá z měkkého, příjemného materiálu a má střih, ve kterém vynikne ženská postava.

280 g/m², 80% česaná bavlna, 20% polyester

Navrhni si vlastní
Marta P. 25.10.2016

černá, L

Předčilo očekávání =)

Monika M. 22.8.2015

černá, S

Je to darek pro mamku a je perfektní

Marie K. 26.11.2014

Červená, XL

vypadá kvalitně

Marta B. 2.11.2012

Námořní modrá, L

ostala som milo prekvapená s kvalitou výrobku

Lenka L. 7.6.2018

královská modrá, L

Lucia P. 8.1.2018

Purpurová, XS

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

In love
Michael Jackson
Zmrzlina samolepka
Heart beat
Jednoduché srdce
I love
Kotva
Joker
Býk
Lakosťa
Kačenka
ČSSR
Vzor s jelenem
Malý princ
liška
I love you
Beruška
Queen
Zobrazit další

Další dámské mikiny

Dámská mikina s kapucí
Dámská mikina bez kapuce
Retro sportovní bunda Baseball unisex
Dámské tepláky