Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dárkový balící papír s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 7 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Dárkový balící papír

Navrhni si vlastní krásný dárkový i vánoční balicí papír. Vlož vlastní fotku a text. Doporučujeme menší fotky a umístit je jako opakování, než jen jednu velkou fotku. Přeci jen budete stříhat a balit více dárečků.

Kvalitní silný dárkový balicí papír pro váš vlastní potisk. rozměr 135x100 cm

Vzory:
Navrhni si vlastní
Michal K. 21.12.2018

Bílá, 135x100cm

Maximální spokojenost. Slečna mě upozornila na chybu při vytváření vzorů na balící papír. Mohl jsem tak chybu napravit a předejít zklamání při dodání. Děkuji vám

Renata M. 19.8.2018

Bílá, 135x100cm

Byla jsem velice překvapená. Hodnotím velmi kladně. Potisk jsem si vybrala sama a ostrost fotky na balícím papíru je perfektní. Dodání rychlé. Doporučuji a jsem ráda, že někdo vymyslel balící papír s vlastním motivem.

Eva L. 19.12.2018

Bílá, 135x100cm

Karolina M. 12.12.2018

Bílá, 135x100cm

Jirka M. 21.11.2018

Bílá, 135x100cm

Jan H. 15.4.2018

Bílá, 135x100cm

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Medvídek s balónky
Vzor - kočky
Zamilované srdce
Medvídek srdce
I love
Ve dvou se to lépe táhne
I love you
Heart beat
Love
I love you
Queen
King
Cannabis
Letadlo
Rybaření
Srdce mozaika
Amorův šíp
Zobrazit další

Další dárky

Šerpa
Malý diář 2020
Medaile
Puk
Zobrazit více