Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dětská kšiltovka s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Dětská kšiltovka

Dětská kšiltovka na kterou můžete umístit nápis dle přesných představ vašich ratolestí. Vytvořit tak můžete pouze jeden originál, ale klidně i čepice pro celý sportovní týp nebo celou partu. Navíc se u nás fantazii meze nekladou, takže bude záležet jen na vás co vám na kšiltovku vytiskneme.

260 g/m2, 65% polyester, 35% bavlna, 5-ti panelová kšiltovka, přední díl bez prošití pro ještě lepší výsledek tisku, velikost lze jednoduše nastavit suchým zipem, který je umístěn v zadní části kšiltovky.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Klára H. 25.4.2018 08:35
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal

Jiří H. 16.10.2017 17:16
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Královská modrá, univerzal

Olga P. 29.6.2017 00:45
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Královská modrá, univerzal


Další komentáře

Další děti

Vyberte potisk na váš dárek

Policie
Jednoduché srdce
Kůň
Slovensko
Cool!
I love
Darth Vader
Bud Spencer
Heart beat
Cannabis
Music beat
Kotva
I love you
Love you forever
Amorův šíp
Nejlepší maminka na světě
námořník
James Bond
Horse
Kravata
Basketbal
Želva
In love
moustache
Kačenka
Trabant
Apple Jobs
Tým nevěsty
Miloš mi prdel
Dej ty pracky pryč
Čtyřlístek
Žena pohlaví symbol
TITANIC DIVING TEAM
Evolution Hockey
Coo? Jaká písemka
iHruska
Tygřík
Tým ženicha
Pivní čárky
Drink to Enjoy Life
Burton Skull
Fleky
Zobrazit další