Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní dětskou mikinu
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 53 zákazníků. Zobrazit komentáře (6)

Dětská mikina

Skvělá dětská mikina s kapucí, kterou vám potiskneme přesně podle vašeho návrhu. Mikina s vlastním potiskem je skvělým dárkem. Stačí vybrat vhodnou fotografii, text či některý z našich připravených dětských motivů a za pár dní máte dárek doma.

295 g/m², 50% počesaná bavlna, 50% polyester, klásický model s bavlny, vhodné pro potisk a výšivku, klokaní kapsa.

Navrhni si vlastní
Martina P. 21.11.2018

černá, 152 (11-12)

Rychlost dodání a celkové vyřízení objednávky na 100%. Jen zpracování mikiny za takovou cenu mohlo být lepší. Tudíž buď lepší kvalita mikiny nebo nižší cena.

Věra H. 13.11.2018

Limetková, 152 (11-12)

Rychlé vyřízení, vše proběhlo v pořádku. Doporučuji!

Danuše V. 12.6.2018

Žlutá, 128 (7-8)

Hezke a rychle zpracovani a doruceni objednavky. Vse probehlo bez komplikaci. Obchod vsem doporucuji. Jen strih mikiny byl trochu jednodussi, ale vypadala docela kvalitne. Potisk hezky dle navrhu, snad se nropere.

Lucia P. 23.2.2015

jablíčkově zelená, 152 (11-12)

dobré vypracovanie, kvalitný materiál,

Pavla B. 27.8.2014

Královská modrá, 128 (7-8)

hezká

Andrea Z. 10.4.2013

Tyrkysová, 152 (11-12)

Je to väčšia veľkosť ako 152 :(

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

MEME Troll
Darth Vader
Starwars coffee
Česká republika
Vlk
Poker face
Guy Fawkes - Anonymous
Bob Marley
Me gusta
MEME LOL
Parkour - Zombie Apocalypse
Jednoduché srdce
I love
Šmoulí hlava
Jednorožec
James Bond
Jelen lesní
Metallica
Zobrazit další

Další dětská trička a mikiny

Dětské tričko
Dětské tričko Premium
Dětské tričko baseball
Dětská mikina na zip
Zobrazit více