Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní dětské body s dlouhým rukávem bio
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 123 zákazníků. Zobrazit komentáře (15)

Dětské body dlouhý rukáv BIOKojenecké body s dlouhým rukávem, 100% certifikovaná organická bavlna, gramáž 200gms, u nohou zapínání na patenky bez příměší niklu.

Navrhni si vlastní
Petra L. 19.1.2019

Bílá, 3-6m

moc hezké! krasný materiál

Lenka M. 5.12.2018

Bílá, 6-12m

Vyborny material a krasna potlac, som spokojna.

Michaela J. 13.11.2018

Bílá, 12-18m

Som veľmi spokojná ☺️

Marie M. 12.11.2018

černá, 12-18m

Kvalita potisku výborná,jen ten design trochu neodpovídajici. V návrhu jsem si udělala velkou jednicku přes cele body a dost velký nápis, který ale v realitě vůbec velký není a ani body není zaplněné celé potiskem, jak tomu v náhledu je.

Predrag M. 24.10.2018

Fuchsia, 12-18m

Super obchod

Adéla J. 28.2.2018

Námořní modrá, 3-6m

Super komunikace. Rychlá výroba. Kvalitní zboží.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Jednoduché srdce
Medvídek srdce
Zamilované srdce
Beruška
Miminko v kapse chlapeček
Slůně
Apple Jobs
Květinové srdce
Who is your daddy
Love
Já jsem tady šéf
Kačenka
Medvídek s balónky
Cyklista
To jsem z toho jelen
I love táta
Einstein
Zobrazit další

Další oblečení pro miminka

Dětské body krátký rukáv premium
Dětské dupačky
Dětská čepice s uzlem
Tričko pro miminko
Zobrazit více