Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní dětské body s krátkým rukávem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 330 zákazníků. Zobrazit komentáře (54)

Dětské body krátký rukáv premium

Příjemné bodyčko z jemné bavlny s originálním potiskem se hodí pro malé andílky i ďáblíky, je to také skvělý dárek pro všechny novorozence. Ten, kdo se někdy staral o nějaké to mimčo jistě ví, že čisté body se nikdy neztratí! Potiskneme vám jej přesně dle vašeho návrhu vlastní fotkou, obrázkem či nápisem, takže v tomhle oblečku si své mimi rozhodně nespletete. A pokud nemáte dostatek inspirace k vlastnímu potisku, mrkněte se na naše roztomilé dětské motivy, určitě si vyberete.

Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části.

Navrhni si vlastní
Iveta B. 4.2.2019

tmavě modrá, 3-6m

Nevím, jestli jsem se s barvou písma trefila, že je ve stejné barvě jako logo, nebo byli mistři grafici tak hodní a poštelovali to, ale výsledek je každopádně senzační. ????

Kristýna V. 2.2.2019

Bílá, 6-12m

Krásný, jsem moc spokojena ❤️

Romana H. 8.1.2019

Bílá, 6-12m

Vypadá skvěle,jen je nám v 18m velký ????

Victoria Z. 8.1.2019

Bílá, 0-3m

Body je super ????????

Markéta J. 20.12.2018

Bílá, 6-12m

Profi tisk, kvalitní zboží

Gabriela H. 5.9.2018

Bílá, 6-12m

Vše perfektní. Moc díky !

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Policie
I Love milk
Who is your daddy
I love
Darth Vader
Dáme pivo
Winner
Made in Czech republic
Malý princ
Plenka loading
Princezna
Kočička
Žabka
Do dna
Kamarádi zvířátka
Květinový rámeček
Apple Jobs
Zobrazit další

Další oblečení pro miminka

Dětské body dlouhý rukáv BIO
Dětské dupačky
Dětská čepice s uzlem
Polo pro miminko
Zobrazit více