Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dětské body krátký rukáv premium - Vytvoř si vlastní dětské body s krátkým rukávem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 313 zákazníků. Zobrazit komentáře (49)

Dětské body krátký rukáv premium

Příjemné bodyčko z jemné bavlny s originálním potiskem se hodí pro malé andílky i ďáblíky, je to také skvělý dárek pro všechny novorozence. Ten, kdo se někdy staral o nějaké to mimčo jistě ví, že čisté body se nikdy neztratí! Potiskneme vám jej přesně dle vašeho návrhu vlastní fotkou, obrázkem či nápisem, takže v tomhle oblečku si své mimi rozhodně nespletete. A pokud nemáte dostatek inspirace k vlastnímu potisku, mrkněte se na naše roztomilé dětské motivy, určitě si vyberete.

Kojenecké body s krátkým rukávem, 100% předepraná česaná bavlna ring spun. 3 knoflíky bez příměsi niklu na spodní části.

Navrhni si vlastní
Gabriela H. 5.9.2018

Bílá, 6-12m

Vše perfektní. Moc díky !

Kristýna Š. 28.8.2018

Modrá, 12-18m

Vše v pořádku

Aneta Ž. 24.7.2018

Bílá, 3-6m

Jsem nadmíru spokojená. Velmi příjemný materiál.

Marie F. 26.6.2018

Bílá, 0-3m

Body vypadá parádně, maximální spokojenost.

Klára B. 25.6.2018

Bílá, 0-3m

Na body (dárek) jsme spěchali. Už jsme byli bezradní. O očekávaném termínu oslavy jsme se dozvěděli na poslední chvíli. Našli jsme stránku belabel.cz. Od objednávky až do dne doručení naprostá spokojenost. Komunikace na jedničku s hvězdičkou a zboží přišlo ještě před datumem předpokládaného termínu. Bomba. Naprostá spokojenost. Budeme doporučovat ????

Dominisha P. 19.6.2018

Růžová, 3-6m

I'm very happy with the quality of the product, print and service. I wish the colour was more accurate.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Policie
I Love milk
Jednoduché srdce
Darth Vader
Malý princ
Michael Jackson
I love
Česká republika
Who is your daddy
Kačenka
Miminko v kapse chlapeček
Motorkář
Winner
Smile
Made in Czech republic
Metallica
Kočička
Žabka
Zobrazit další

Další oblečení pro miminka

Dětské body dlouhý rukáv BIO
Tričko pro miminko
Polo pro miminko
Dětské dupačky
Zobrazit více