Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní dětské body s krátkým rukávem bio
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 148 zákazníků. Zobrazit komentáře (16)

Dětské body krátký rukáv BIO

Dětské body s krátkým rukávkem z kvalitní bio bavlny určené pro vlastní návrh potisku. Vyberte si některý z našich dětských vzorů nebo použijte svůj vlastní obrázek a dopřejte svému miminku body šetrné k jeho pokožce. Bio bavlna není chemicky ošetřovaná a na dotek je tak znatelně jemnější a prodyšnější.

Přírodní dětské body značky Sols Vyrobeno z certifikované BIO bavlny. Fair trade. 220g/m², nebělená a přírodní, body se 3 patentky stejné barvy bez niklu.

Navrhni si vlastní
Veronika K. 12.3.2019

Bílá, 3-6m

Dekujeme za naprosto uzasne zpracovani a rychlost dodani :)

Ivana V. 21.3.2018

Bílá, 12-18m

Super

Miloš H. 12.3.2018

černá, 3-6m

Naprostá spokojenost

Michal O. 30.1.2018

Bílá, 6-12

Menší velikost a tím jiné usazení než v editoru.

Šárka K. 25.9.2017

Bílá, 3-6m

Kvalitu produktu soudit nemůžu, dupačky byly dárek, ale potisk vypadal parádně! ;)

Michaela P. 21.5.2017

Bílá, 12-18m

Zatím jsem bodýčko neprala, takže nevím, jak bude vypadat po vyprání, ale teď vypadá krásně, bavlna je příjemná a potisk perfektní. Myslela jsem, že to bude takový ten gumový potisk, ale není, je to obarvená látka, takže mnohem lepší.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Do dna
Květinové srdce
Che Guevara
Pivko
Come to dark side
I Love milk
Plenka loading
Motýlek
Rasta music
Nejlepší maminka na světě
Hroch
Lakosťa
Nejsem Pražák
Bob Marley
Little Devil
Darth Vader
Medvídek srdce
Zobrazit další

Další oblečení pro miminka

Dětské body dlouhý rukáv BIO
Dětské body krátký rukáv premium
Dětské dupačky
Dětská čepice s uzlem
Zobrazit více