Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Fotoplátno malé 60x40 cm s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 47 zákazníků. Zobrazit komentáře (9)

Fotoplátno malé 60x40 cm

Vyzdobit si interiér svého domu je leckdy oříšek. Sériově vyráběné obrazy jsou často velký kýč a umělecká plátna zase stojí pěkný balík. U nás můžeš problém snadno vyřešit tak, že si obraz navhneš úplně sám. Na fotoplátno si můžeš zvěčnit jakouliv vzpomínku, fotografii, ale také koláž či jakýkoliv obrázek, který se ti bude do tvého pokoje přesně hodit. Jemná struktura plátna a syté barvy tepelně zafixované do látky zaručí dlouhotrvající stálost potisku a podtrhnout duši každého díla.

Digitální potisk na polyesterové plátno vypnuté na kvalitní dřevěný rám. Přibližně 3 cm fotografie budou přehnuty přes rám. Proto by zásadní části fotografie neměly být těsně u okraje.

Navrhni si vlastní
Blanka R. 3.9.2018

Bílá

Výborná komunikace,rychlé jednání,naprostá spokojenost,děkuju

Veronika V. 23.5.2018

Bílá

Úplne podla prestav a navrhu. Maximalne spokojná.

Katarina M. 13.12.2017

Bílá

Slabsie natiahnute platno

Tereza S. 11.12.2017

Bílá

Jaem velice spokojená,akorat česká pošta mi to ještě nedorucila.

Sára S. 23.11.2017

Bílá

Krásný dárek, výborná kvalita. Všem vřele doporučuji!!!

Jiří P. 12.11.2017

Bílá

S produktem jsem nadmíru spokojen. Objednaval jsem od vác cca před rokem podoné fotoplátno a ten rám nebyl takový jako ted. Takže je vidět, že se opravdu snažíte zlepšovat. Děkuji

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Ve dvou se to lépe táhne
Srdce mozaika
Malý princ
Masaryk
Květinový rámeček
Lana Del Rey
Apple Jobs
Svatba
Love
Jednoduché srdce
I love
Medvídek srdce
I love you
In love
I love you
Queen
Karel Gott
King
Zobrazit další

Další plakáty a fotoplátna

Plakát typ A4-A1
Fotoplátno velké 120x70 cm
Plakát 61x91 Ikea kompatibilní
Fotoplátno střední 90x60 cm
Zobrazit více