Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Fotoplátno velké 120x70 cm s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Fotoplátno velké 120x70 cm

Vyzdobit si interiér svého domu je leckdy oříšek. Sériově vyráběné obrazy jsou často velký kýč a umělecká plátna zase stojí pěkný balík. U nás můžeš problém snadno vyřešit tak, že si obraz navhneš úplně sám. Na fotoplátno si můžeš zvěčnit jakouliv vzpomínku, fotografii, ale také koláž či jakýkoliv obrázek, který se ti bude do tvého pokoje přesně hodit. Jemná struktura plátna a syté barvy tepelně zafixované do látky zaručí dlouhotrvající stálost potisku a podtrhnout duši každého díla.

Digitální potisk na polyesterové plátno vypnuté na kvalitní dřevěný rám. Přibližně 3 cm fotografie budou přehnuty přes rám. Proto by zásadní části fotografie měly být alespoň 3 cm od okraje. Fotografie by měla mít min 3600 px na šířku, aby pokryla plochu obrazu bez ztráty kvality.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Ivan M. 26.3.2017 23:38
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Velmi překvapila kvalita potisku plátna. Výborná práce!

Lucie N. 27.3.2018 23:33
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Aneta P. 8.12.2016 14:34
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Inspirace

Další plakáty a fotoplátna

Vyberte potisk na váš dárek

Audrey Hepburn
Metallica
Na tyhle zbraně ....
Jednoduché srdce
I love
Retro autobus
Michael Jackson
King
Ve dvou se to lépe táhne
I love you
Medvídek srdce
I love you
Queen
Amorův šíp
liška
Srdce mozaika
Best Friends
Hokejové hřiště
Nevěsta
Květinový rámeček
Ženich
Malý princ
Nejlepší maminka na světě
In love
Parkour - Zombie Apocalypse
Jednorožec
Heart beat
Mapa světa
Pohádkový jednorožec
Love call
Svatba
Ta nejlepší ségra
Masaryk
Angel and devil
Motýl grunge
Nejlepší tatínek na světě
Big sister
Joker
Usměvavý obličej / smiley face
Panda
Běžec
Karel Gott
Zobrazit další