Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Svačinový box s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 5 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Svačinový boxDěti milují svačinky a ješte víc budou nadšené z boxu na svačinu se svým obrázekem. Stačí vložit jakoukoliv fotku i přidat text. Boxy mají na zadní straně i praktické malé průduchy pro zachování větší čerstvosti s svěžesti potravin. Nabízíme v barvách pro kluky i holky. Rozměr 18x12,5 cm

Navrhni si vlastní
jarmila h. 29.11.2018

Růžová

Mohl být větší obrázek

Lucie N. 22.12.2018

Růžová

Radka Č. 16.11.2017

Modrá

Gabriela R. 22.12.2016

Modrá

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Fotbalový míč
Beruška
Jednorožec
Trabant auto
Pohádkový jednorožec
Trabant
Usměvavý obličej / smiley face
Best friends forever
I Love Paris
JELEN
koordinátor chaosu
Jednorožec
The best dad in the world
Kawaii cupcake
Evolution Lego
Hokejové hřiště
Hungry girls are angry girls
Kočička štastná
Zobrazit další

Další domov

Propiska se stříbrným klipem
Rohožka
Šňůrka na krk
Klíčenka srdce
Zobrazit více