Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kšiltovka Classic s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 6 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Kšiltovka Classic

Další druh kšiltovky se pyšní klasickým a tolik oblíbeným vzhledem, který ocení nejen mladší generace. A pokud chceš okolí dostat skutečným originálem, stačí si vložit nápis nebo design, který ti na ni zhotovíme přesně podle tvého návrhu. Nech si vyrobit jedinečný kousek pro sebe, nebo vytvoř týmové kšiltovky pro celou partu.

Bavlněná kšiltovka s větracími otvory a možností regulace velikosti na suchý zip v zadní části. Prošívaný kšilt z pevného a ohebného materiálu.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Kristýna P. 18.8.2017 22:26
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal

Kšiltovka vypadá kvalitně, hezky provedený potisk dle mých predstav. Jedina vyhrada - potisk jsem objednavala bily, ale je svetle sedy. Nevim, jestli je to dáno cernou barvou ksiltovky, nebo doslo k zamene barvy, ale pokud jde o prvni moznost, bylo by fajn na stranky umistit uporozneni. Nicmene potisk vypada dobre i v sedé, ale není to bílá.

Michal Ž. 4.6.2018 17:41
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal

Andrea K. 23.4.2018 19:34
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal

Kristína V. 30.8.2017 21:08
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další kšiltovky

Vyberte potisk na váš dárek

I love
moustache
Apple Jobs
Basketbal
Passion
Kotva
Starwars walker
Slovensko
Starwars safari
Dopplerův efekt
Ženich
Cannabis
Fuck You Very Much
Nevěsta
Tým ženicha
Darth Vader
Heart beat
Štír
Crazy
Music beat
Býk
Burton Skull
Tým nevěsty
Trabant
Haf Haf
Jdu na jedno
Fleky
Mapa světa
Kůň
Gurman
Motivation is the key
Svědek
I love you
Drink to Enjoy Life
Basketbal
BEEE
Lebka
Manželství
Psycho
Vypnout
Nikotin
Buldog
Zobrazit další