Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Vonný polštář s potiskem

Produkt:
Levandulový polštář

Popis:
Provoňte si svůj domov - polštář s potiskem s příjemnou vůní levandule. Výplň polštářku je naplněna kuličkovým rounem a doplněna pravou levandulí (a je jí tam opravdu hodně). Levandule pochází výhradně z Francie, má totiž nejvyšší obsah vonných silic a je nejkvalitnější. Levandule je známa svými zklidňujícími účinky, uvolňuje napětí a stres, zmírňuje deprese a má blahodárné účinky na dýchací cesty, napomáhá k snadnému usínání a klidnému spánku. Zobrazit více..

Materiál:
40x40 cm polštář, hypoalergenní výplň s pravou levandulí, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce (jen potah). Pokud si potisk umístíte až ke krajům či zvolíte (namísto bílého) barevný polštář, cena je vyšší z důvodů nákladnější výroby - je nutné polštář ušít v naší vlastní šicí dílně, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní.

Hodnocení od zákazníků:Eliška B. 22.4.2020

bílá

Vše bylo v pořádku, fotka byla ostrá.

Josef K. 17.12.2019

bílá

Spokojenost

Adéla S. 16.12.2019

bílá

Jsem velice spokojená.

Silvie S. 15.12.2019

Bílá

Polštářek je opravdu krásný. Barevně mnohem hezčí než na webu. Potisk moc pěkně udělaný.

Václav T. 15.12.2019

Bílá

Bezvadné.

Lukáš P. 12.8.2019

Bílá

Mal som obavy o kvalitu tlače po predchádzajúcej zlej skúsenosti (u iného výrobcu) po netrpezlivom otvorení balíku som bol doslova ohromený kvalitou tlače, farby zodpovedajú návrhu, žiadne biele miesta na okrajoch. Určite odporučím svojim známim a budem objednávať znovu. Z vankúšu krásne vonia levanduľa.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další polštáře

Polštář
Polštář Srdce
Polštář MAX
Polštář flitrový měnící
Zobrazit více