Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Levandulový polštář s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 58 zákazníků. Zobrazit komentáře (13)

Levandulový polštář

Novinka v naší nabídce - úžasný polštářek s příjemnou vůní levandule. Výplň polštářku je naplněna kuličkovým rounem a doplněna pravou levandulí (a je jí tam opravdu hodně). Levandule pochází výhradně z Francie, má totiž nejvyšší obsah vonných silic a je nejkvalitnější. Levandule je známa svými zklidňujícími účinky, uvolňuje napětí a stres, zmírňuje deprese a má blahodárné účinky na dýchací cesty, napomáhá k snadnému usínání a klidnému spánku. Povlak je snímatelný a lze jej prát. Náplň se nepere. Na začátku je vůně intenzivnější, proto doporučujeme první dny na něm nespat, později se vůně ustálí a je velmi příjemná. Navíc přidáváme extra pytlíček s květy levandule, který můžete vložit například do polštáře pro zesílení vůně, nebo pověsit do skříně, kterou vám krásně provoní.

40x40 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň s pravou levandulí, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce (jen potah). S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Klára V. 23.1.2019

bílá

Prostě nádhera. Pokaždé jsem spokojená.

Anežka B. 21.12.2018

Bílá

Byla jsem velice spokojena, polštář vypadá úžasně až mi je ho líto dát na vánoce. Všem doporučuji si obědnávát jak polštář tak třeba trička stojí to za to

Aneta R. 19.12.2018

Bílá

Polštářek mi dorazil v pondělí, je úžasný, jsem moc spokojená. Děkuji za krásný Vánoční dárek.

Jana M. 31.7.2018

Bílá

Voňavý macík do postele:D

Nikol K. 11.7.2018

Bílá

Nadherny potisk,barva a celkove zpracovani.Dekuji

Jan V. 25.6.2018

bílá

Byl jsem příjemně překvapen.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Ve dvou se to lépe táhne
Malý princ
Medvídek s balónky
Together forever
Zamilované srdce
Nejlepší maminka na světě
Angel and devil
Medvídek srdce
I love you
I love
I love you
Love you forever
Sovičky
Jsi moje máma
Nejlepší tatínek na světě
Ta nejlepší babička
Ta nejlepší ségra
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář
Polštář Srdce
Polštář MAX
Polštář flitrový měnící
Zobrazit více