Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 6 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Levandulový polštář

Novinka v naší nabídce - úžasný polštářek s příjemnou vůní levandule. Výplň polštářku je naplněna kuličkovým rounem a doplněna pravou levandulí (a je jí tam opravdu hodně). Levandule pochází výhradně z Francie, má totiž nejvyšší obsah vonných silic a je nejkvalitnější. Levandule je známa svými zklidňujícími účinky, uvolňuje napětí a stres, zmírňuje deprese a má blahodárné účinky na dýchací cesty, napomáhá k snadnému usínání a klidnému spánku. Povlak je snímatelný a lze jej prát. Náplň se nepere. Na začátku je vůně intenzivnější, proto doporučujeme první dny na něm nespat, později se vůně ustálí a je velmi příjemná. Navíc přidáváme extra pytlíček s květy levandule, který můžete vložit například do polštáře pro zesílení vůně, nebo pověsit do skříně, kterou vám krásně provoní.

40x40 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň s pravou levandulí, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce (jen potah). S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 4-5 dní.Dostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Eva K. 28.3.2017 13:55
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Velmi spokojna

Barbora Č. 25.6.2017 22:19
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, univerzal

Ivana Š. 19.6.2017 22:30
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, univerzal

Veronika M. 23.5.2017 08:18
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, univerzal

Jarka M. 23.5.2017 08:16
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Iveta P. 15.3.2017 17:01
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další polštáře

Vyberte potisk na váš dárek

Ta nejlepší máma
Jsi moje máma
In love
Cannabis
Čtyřlístek
Love cat
Sloník
Drink to Enjoy Life
Keep Smiling!
I love MUSIC
Rasta music
I love you
Zamilované srdce
Medvídek srdce
Nejlepší maminka na světě
Queen
I love
King
Malý princ
Ve dvou se to lépe táhne
Jednoduché srdce
Love call
Srdce mozaika
I love you
Teddy with heart
Medvídek s balónky
Nejlepší tatínek na světě
For my love
Sovičky
Heart beat
Angel and devil
Love you forever
Michael Jackson
Best Friends
Love tree
Květinové srdce
I love my boyfriend
Love bears
Keep calm
Purrfect
I love my girlfriend
Zamilovaní sobíci
Zobrazit další