Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Magnet srdce kov s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 27 zákazníků. Zobrazit komentáře (5)

Magnet srdce kov

Ozdob si ledničku magnetkami s vlastními fotkami nebo obrázky. Nehledáš-li dárek pro sebe, ale pro své blízké, můžeš magnet lehce proměnit v milý upomínkový předmět s vlastní fotografií, nebo ho rozveselit vtipným obrázkem nebo vzkazem. Finální návrh je na tobě!

Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec.

Navrhni si vlastní
Jitka H. 29.7.2018

Bílá

Super rychle dodani

Martina K. 10.6.2018

Bílá

Krásný

Martin . 17.7.2017

Bílá

Na tak velký magnet a s vyšší cenou není moc silný.

Milan Š. 20.2.2017

Bílá

Vše podle představ

Jiří S. 11.12.2016

Bílá

Hezký spravovaný výrobek.

Zuzana S. 18.2.2019

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Ve dvou se to lépe táhne
Svatba
liška
Srdcový kruh
Heart beat
I love you
Malý princ
Freddie Mercury
Ta nejlepší babička
Svatba
Sovičky
Love cat
Zamilované srdce
Kravička
Burton Skull
Ocet
I love you
Zobrazit další

Další placky a magnety

Placka
Magnet čtverec plast
Placka magnet
Magnet čtverec kov
Zobrazit více