Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní pánskou mikinu
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 37 zákazníků. Zobrazit komentáře (10)

Pánská mikina Contrast

Novinka! Hřejivá pánská mikina v moderním barevném provedením. Kontrastní mikinu vám potiskneme na míru dle vašeho návrhu. V online návrháři můžete vkládat vlastní fotografie, texty, QR kódy nebo vtipné motivy. Vytvořit tak můžete originální mikinu s vlastním nápadem, oblíbenou kapelou nebo zkrátka jen s vtipným nápisem. Uvnitř klokaní kapsy je navíc místo pro MP3 přehrávač a na rukávech díra na palec.

Pánská mikina v dvoubarevném kontrastním provedení s místem pro MP3 přehrávač uvnitř klokaní kapsy. 280 g/m², 80% česaná bavlna, 20% polyester.

Navrhni si vlastní
David V. 12.9.2018

Černá a šedá, S

Zvolil bych kvalitnější produkt, ale není to nejhorší. Potisk je v pořádku.

Štěpánka V. 26.9.2017

Modrá/šedá, XXL

Mikina je krásná i velikost sedí dobře jsem nadšena.

Divadlo A. Dvořáka Příbram V. 31.5.2016

Tmavě modrá/šedá, XXL

Chyběla informace, že na bílý a tmavý podklad je jiny styl potisku. Což mě vadilo hodně jinak super spolupráce. Určitě využiji dále a doporučím.

Ondřej H. 1.4.2015

Tyrkysová/tmavě modrá, XL

byl jsem mile prekvapen kvalitou tisku i obleceni

Ondřej K. 16.3.2015

Šedá/Tmavě modrá, XL

Možná jen po rozkliknutí lépe rozpoznatelná struktura a barva látky (u mikiny vypadá obrázek jinak než naživo...ne na škodu, ale jinak :) ) Díky!! :)

Janka D. 29.11.2014

červená/bílá, XL

Mikina je krasna aj kvalitna, mohou chybou je, ze som si neuvedomila, ze na chrbte je kapucna a zakryva najdolezitejsi obrazok. ale co sa Vas týka, musím povedať klobúk dolu. Určite budem objdednávať opäť. Len by ste možno mohli pri drahších objednávkach prihliadať na odpustenie poštovného.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Basketbal
Bob Marley
Genius
Jelen
Pavouček
Karavan
Štír
Je to napichu
Monstrum
Letadlo
Červený trpaslík
ČSSR
Atari
Policie
Cannabis
King
Evolution Bicycle
Liška v geometrii
Zobrazit další

Další pánské mikiny

Pánská mikina s kapucí
Pánská mikina zip FRUIT
Pánská mikina na zip s kapucí
Pánské tepláky
Zobrazit více