Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní pánskou mikinu na zip
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 78 zákazníků. Zobrazit komentáře (11)

Pánská mikina na zip s kapucí

Skvělá pánská mikina na zip s kapucí, kterou vám potiskneme přesně podle vašeho návrhu. Mikina s vlastním potiskem je skvělým dárkem pro každého. Stačí vybrat vhodnou fotografii, text či některý z našich připravených motivů a za pár dní máte dárek doma.

Materiál: gramáž 280 gsm, 80% bavlna, 20% polyester

Navrhni si vlastní
Jana H. 2.1.2018

Královská modrá, 3XL

zatím jsme mikinu neprali, takže se uvidí časem.

Michaela L. 31.10.2016

Šedá, XXL

Okolí zeleného potisku vypadá jakoby mokře, nevím, jestli je to průhledné pozadí obrázku nebo zbytek materiálu z tisku, ale snad to půjde vyprat.

Jana B. 3.2.2016

Námořní modrá, L

výborné

Martin Z. 3.10.2015

černá, XL

špatná orientace potisku na mikině oproti objednávce. Hroty tužek směřují na objednávce vzhůru, na dodané potisklé mikině směřují doprava!
Náš komentář:
To je nám moc líto, jelikož vše dělají naši pracovníci ručně, mohou nějaké ty chyby občas nastat a my je ne vždy odhalíme. Pokud ale pochybíme, jsme ochotni naše chyby rychle napravit, pro reklamaci prosím co nejdříve kontaktujte naše zákaznické oddělení.

Kateřina M. 11.5.2015

Královská modrá, M

mikina je kvalitní, ne úplně hrubá, tak akorát. Barva odpovídá, opravdu krásně modrá a potisk je naprosto bez chyby.

Pavel J. 20.10.2014

černá, XXL

Spokojenost

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Cannabis
Pivní srdce
I love
Bob Marley
Basketbal
Lakosťa
Joker
Che Guevara
Štír
Starwars coffee
The Punisher
THC
Gekon
Pirát
STS Chvojkovice Brod
I love snowboarding
Kotva
Parkour - Zombie Apocalypse
Zobrazit další

Další pánské mikiny

Pánská mikina Contrast
Pánská mikina s kapucí
Pánská mikina zip FRUIT
Pánské tepláky
Zobrazit více