Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánská mikina s kapucí - Vytvoř si vlastní pánskou mikinu s kapucí
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 247 zákazníků. Zobrazit komentáře (44)

Pánská mikina s kapucí

Skvělá pánská - unisex mikina s kapucí a přední kapsou - klokankou, do které můžete pohodlně uložit své ruce, když zrovna nebudete vědět, kam s nimi. Originálně narvžená mikina je skvělým dárkem pro každého, kdo má rád pohodlný uvolněný styl. Stačí vybrat vhodnou fotografii, text či některý z našich připravených motivů a je to. PS: Tato mikina je opravdu pro každého, proto jí můžete objednávat nejen pro chlapce a pány ale i pro slečny, dívky a paní, pokud by se však našly nějaké parádnice, které by chtěly mikinu s projmutějším střihem v pase, máme pro ně v nabídce ryze dámskou verzi této mikiny.

pánská mikina s kapucí a praktickou klokankou, 50% dopřádaná česaná bavlna, 50% polyester. Gramáž 295 gr/m2

Navrhni si vlastní
Matěj V. 13.11.2018

černá, L

tisk byl vysoce kvalitní, vytknul bych pouze menší odchylku obrázku od středu na jednu stranu, která však činí pouze pár centimetrů a je v podstatě zanedbatelná, s produktem jsem tedy velice spokojen a určitě nešlo o mou poslední objednávku.

Marie M. 12.11.2018

černá, XL

U tohoto potisku jsem moc spokojená nebyla. Pokud na body byl krásný sytý potisk, tady byl na obou mikina h potisk nějaký vybledly.

Peter S. 21.10.2018

Bílá, XXL

všetko super

Kateřina M. 8.8.2018

Světle růžová, M

Naprostá spokojenost!

Miroslava S. 1.7.2018

Bílá, S

Vše na výbornou, mikina kvalita, kterou jsme očekávali, potisk také OK, ale hlavně na e-shopu fungovala komunikace vždy obratem a byli ochotni ve všem vyjít vstříc a jak slíbili, tak také dodržení!!! Palec nahoru!!!

Sára B. 5.6.2018

Světle růžová, M

Zvolila jsem možnost výšivky. Co se designu týče, je to naprosto přesné. I umístění je perfektní. Jediná výtka je jen ta, že mi to občas přijde jakoby "nedotažené" a trčí z toho nitky. Jinak jsem ale velice spokojená. Vypadal to přesně tak, jak jsem si představovala!

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

ČSSR
I love my girlfriend
Pracovní týden
Železný kříž
Heart attack
MEME Troll
Che Guevara
Gekon
Dolce & Banana
Starwars coffee
Evolution Climber
Game over
Bob Marley
House
Darth Vader
No signal
Je to napichu
Who is your daddy
Zobrazit další

Další pánské mikiny

Pánská mikina bez kapuce
Pánská mikina na zip s kapucí
Pánská mikina Contrast
Pánské tepláky
Zobrazit více