Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plyšový slon - Plyšový slon s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Plyšový slon

Proměň roztomilého plyšového slona v legrační nebo zamilovaný dárek. Jeho tričko potiskneme tvým vlastním motivem, který můžeš vytvořit v našem návrháři. Zda vybereš nějakou srandu, nebo raději zamilovaný vzkaz, necháme na tobě. Milý dárek pro všechny děti, ale také dospělé, kteří se cítí být sami ještě trochu dětmi.

Plyšový slon s tričkem na které vám vyhotovíme potisk podle vašich představ. Je omyvatelný a sedící výška slona je 21cm. Není vhodné pro děti do 3 letDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Anet M. 3.6.2018 11:57
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Petra Š. 31.5.2018 07:58
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Denisa Š. 9.4.2018 18:03
Materiál produktu:

Kvalita potisku:neohodnoceno
Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další plyšáci

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love
Nejlepší maminka na světě
Heart beat
Kaktus samolepka
Trabant auto
Radioaktivita
Zamilované srdce
I love you
Stopy miminka
Queen
Medvídek srdce
Michael Jackson
Ve dvou se to lépe táhne
Love you forever
Purrfect
liška
Zamilovaní ptáčci
Srdce mozaika
Německo
Bud Spencer
Bodybuilder
Vegetarián
Beetle
Sob Rudolf
Malý princ
I love you
Svědek
Česká republika
In love
King
Keep calm
Květinové srdce
Cannabis
Darth Vader
Kotva
Sovičky
Svatba
ČSSR
Pivní srdce
Lev
Medvídek s balónky
Zobrazit další