Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plyšový slon - Plyšový slon s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Plyšový slon

Proměň roztomilého plyšového slona v legrační nebo zamilovaný dárek. Jeho tričko potiskneme tvým vlastním motivem, který můžeš vytvořit v našem návrháři. Zda vybereš nějakou srandu, nebo raději zamilovaný vzkaz, necháme na tobě. Milý dárek pro všechny děti, ale také dospělé, kteří se cítí být sami ještě trochu dětmi.

Plyšový slon s tričkem na které vám vyhotovíme potisk podle vašich představ. Je omyvatelný a sedící výška slona je 21cm. Není vhodné pro děti do 3 letDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Anet M. 3.6.2018 11:57
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Petra Š. 31.5.2018 07:58
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Denisa Š. 9.4.2018 18:03
Materiál produktu:

Kvalita potisku:neohodnoceno
Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další plyšáci

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Heart beat
Trabant auto
Kaktus samolepka
Radioaktivita
I love
Zamilované srdce
I love you
Stopy miminka
Medvídek srdce
Queen
Michael Jackson
Happy Birthday Bear
Purrfect
Love you forever
Zamilovaní ptáčci
Bud Spencer
liška
Ve dvou se to lépe táhne
Pivko
Osoba mě blízka
Vegetarián
Beetle
Bodybuilder
Německo
Sob Rudolf
Medvídek I Love You
Malý princ
King
Kotva
Sovičky
Nejlepší tatínek na světě
Svědek
Česká republika
Svatba
Beruška
I love you
Darth Vader
Keep calm
Květinové srdce
Oko
Zobrazit další