Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Polštář MAX s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 86 zákazníků. Zobrazit komentáře (17)

Polštář MAX

Našemu nejoblíbenějšímu polštářku jsme vytvořili většího brášku o rozměrech 50x50 cm! Navrhnout si tak můžeš opravdu okázalou dekoraci svého domova. Pyšnit se s ním můžeš jak v obývacím pokoji na pohovce či křesílku, tak v ložnici, kde ti zpříjemní odpočívání. Veškeré návrhy tiskneme až do okrajů. Potisk je tedy neomezený. Jak je to možné? Polštářky šijeme přímo u nás! S láskou vyráběný barevný polštář (žádná China) si můžeš nechat exklusivně potisknout po celé ploše. Přední i zadní strany polštářku čekají na tvé tvůrčí nápady, vkládej své fotky, obrázky, nápisy - cokoliv jen chceš nebo si vyber některý z našich krásných designů.

50x50 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. Polštář je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 4-5 dní. Vánoce stále ještě stíháme!

Vzory:
Navrhni si vlastní
Lenka P. 19.11.2018

Bílá

Obrovská spokojenost. Děkuju

Zuzana P. 30.6.2018

Bílá

Veľmi som spokojná, objednaný tovar prišiel načas, za čo dakujem

Lucie A. 25.6.2018

Bílá

Pekne.

Miloš H. 18.5.2018

Bílá

Naprostá spokojenost, kvalitní potisk s věrnými barvami, bezvadné sešití a rychlé dodání.

Denisa K. 23.4.2018

Bílá

Naprostá spokojenost. Moc krásný.

Ľudmila J. 17.3.2018

Bílá

ok

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love you
Zamilované srdce
Heart beat
Medvídek s balónky
Queen
Medvídek srdce
I love
King
Nejlepší tatínek na světě
Angel and devil
Amorův šíp
Ta nejlepší máma
Šeříkové srdce
Nejlepší maminka na světě
Ve dvou se to lépe táhne
Love you forever
I Love Sex
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář
Polštář Srdce
Levandulový polštář
Lněný vintage polštář
Zobrazit více