Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pouzdro na tužky s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 57 zákazníků. Zobrazit komentáře (9)

Pouzdro na tužky

Originální schovávačka pro psací potřeby s potiskem přesně podle tvé fantazie. Pouzdro je oproti klasickému penálu praktičtější, protože do něj tužky jen naházíš, zapneš a jdeš. V návrháři si ho můžeš vyzdobit fotkou, obrázkem i vlastním nápisem a udělat si tak skvělý kreativní vlastní potisk nebo máš na výběr ze spousty už hotových designů, které najdeš v sekci inspirace. Stačí maličkost a školní hodina bude rázem zajímavější.

Materiál: 100% polyester, rozměry : 21 x 12 cm.

Navrhni si vlastní
Jitka D. 20.12.2018

černá-bílá

Potisk je naprosto úžasný. Velmi příjemný materiál.

Adéla M. 1.12.2018

modrá-bílá

Vypadá to skvěle.

Veronika F. 21.8.2018

černá-bílá

Moc hezký,moderní penálek na tužky.

Eva O. 25.11.2017

růžová/bílá

Fotka rozmazaná
Náš komentář:
Pokud s produktem nejste spokojená, můžete ho reklamovat a pokud je chyba na naší straně, vyrobíme Vám nový. Děkuji a omlouváme se

Hana Č. 19.12.2016

černá-bílá

dá se využít i jinak než na tužky

Ivana K. 27.9.2016

černá-bílá

dárek se libil moc

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Mexická lebka
Malý princ
Rainbow heart
Keep calm
Děláš si kozy
Načítám
Srdce mozaika
Mňam
Genius
Michael Jackson
Queen
I love
Plameňák
Jednorožec
Music beat
Panda
Nejlepší maminka na světě
Apple Jobs
Zobrazit další

Další škola

Bavlněný vak na záda
Penál
Penál all-inclusive
Batoh
Zobrazit více