Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Propiska se stříbrným klipem s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 185 zákazníků. Zobrazit komentáře (24)

Propiska se stříbrným klipem

Navrhni si vlastní elegantní propisku s vlastním textem - logem od jednoho kusu. Veklý výběr pěkných barev.

Vnější materiál: kov. Doporučujeme vkládat pouze jednořádkový text a jednoduchá, málo barevná loga - jemné detaily obrázků nebudou na malé potiskové ploše vidět.

Navrhni si vlastní
František K. 1.10.2018

Oranžová

Bál jsem se velikosti předního loga, ale vše je v pořádku. Možná by to chtělo větší obrázek propisky, aby šel návrh vytvořit pohodlněji.

Gabriela J. 18.7.2018

Bílá

Naprostá spokojenost!!! Objednávám u firmy Belabel již po několikáté a vždy jsem překvapená z rychlého dodání a kvalitní práce. Děkuji!

Luděk A. 3.7.2018

modrá

Fajn by byl. Tisk z obou stran.

Miriam L. 11.6.2018

stříbrná

Spokojenost..:-)

Vendula B. 24.5.2018

černá

Tento styl potisku na propisky je náchylný na vrypy, ale malé detaily loga zůstaly zachovány a propiska vypadá lépe, než jsem čekala.

Pavlína R. 21.5.2018

stříbrná

Moc krásné ????

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Heart beat
Kačenka
Srdce vánoce
I love
Apple Jobs
Zamilované srdce
Sovičky
Čtyřlístek
Srdce mozaika
I love you
Šneček
Jednorožec
King
Cannabis
Darth Vader
In love
Beruška
Zobrazit další

Další domov

Rohožka
Konferenční desky
Šňůrka na krk
Maska na spaní - škraboška
Zobrazit více