Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Retro sportovní bunda Baseball unisex s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 38 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Retro sportovní bunda Baseball unisex

Velmi příjemná mikina či bunda v retro stylu amerického baseballu, kterou ti potiskneme přesně podle tvého návrhu. Vložit na ni můžeš buď vlastní nápis, obrázek nebo dokonce fotku. Pokud se na vlastní potisk úplně necítíš, prohlédni si již hotové designy, které jsme připravili a určitě najdeš ten svůj. Nabízíme také možnost nesmrtelné výšivky. Zvěčnit si tak na bundu můžeš své iniciály nebo jméno tvého sportovního klubu. Unisexový střih je možné objednat ve velikostech XS-XXL nebo zvolit také dětskou variantu, kterou nabízíme pro raubíře již od 3 let.

300 g/m², Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, unisex.

Navrhni si vlastní
Miroslav J. 19.7.2016

Červená/Černá, M

syn bol spokojný

Dominik B. 27.8.2018

Černá a bílá, XS

Martin Z. 25.7.2018

Námořní modrá/Bílá, L

Filip C. 17.4.2018

Černá a bílá, XXL

Vladimír M. 22.12.2017

Černá/Šedá, L

Roman D. 24.10.2017

Červená/Černá, XS

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

limitovaná edice
ČSSR
Štír
Zamilovaní sobíci
MARX SPENCER
Červený trpaslík
Keep calm
Michael Jackson
I love
Basketbal
První republika
Michael
Burton Skull
Ve dvou se to lépe táhne
Policie
I love you
Bud Spencer
Kurt Cobain
Zobrazit další

Další dámské mikiny

Dámská mikina s kapucí
Dámská mikina na zip
Dámská mikina bez kapuce
Dámské tepláky