Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 5 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Šátek pro psa

Praktický doplněk pro vaše čtyřnohé miláčky v podobě tohoto šátku. My vám na něj navíc zhotovíme potisk přesně podle vašeho návrhu. Ať už se bude jednat o informativní nápis, že pejsek je ve výcviku, vodící pes, nebo jen budete chtít podrhnout roztomilost svého mazlíčka jakýmkoliv jiným designem.

Praktický šátek pro vaše mazlíčky ve 3 ruzných velikostech. Je opatřen páskem na suchý zip, takže je možnost regulovat velikost malého, středního i velkého šátku. Na své si tak příjdou páníčci pejsků všech velikostí a plemen. Obvod jednotlivých šátku je: malý 32-38cm, střední 38-45cm, velký 45-60cmDostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Nela V. 5.11.2017 16:04
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, velký

Materiál je příjemný i mému pejsku což je dle mého naprostý důkaz kvality. Přijde si se šátkem jako fešák a nechce si ho nechat sundat:))

Marian J. 19.12.2017 17:09
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, střední

MÁRIA J. 12.12.2017 13:08
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, střední

Jana M. 25.11.2017 18:33
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, velký


Další komentáře

Další mazlíčci

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love you
Queen
New York
Pes I love you
Česká republika
Srdcový vzor
iSrdce
Buldoček
Zamilované srdce
Pražská kavárna
I love
Miloš mi prdel
Medvídek srdce
Heart beat
Malý princ
Tým nevěsty
Srdce mozaika
Apple Jobs
Parkour - Zombie Apocalypse
Cannabis
Darth Vader
In love
Bud Spencer
Čtyřlístek
Perníček
Starwars coffee
Zamilovaní sobíci
Policie
Sovičky
Svědek
Metallica
Motýl grunge
Nerušit, odpočívám
Bob Marley
James Bond
Dej ty pracky pryč
Liška
Kočka - Líza
Květinové srdce
Pulp Fiction
Kočka a srdce
Zobrazit další