Switch to English  X 
Poslední šance! Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Bavlněný vak na záda s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 339 zákazníků. Zobrazit komentáře (49)

Bavlněný vak na záda

Lehoučký bavlněný batoh přezdívaný Gymsack si oblíbíte pro svoji univerzálnost. Přijde vhod vždy, když potřebujete sbalit tenisky do posilovny, kopačky na hřiště, přezůvky nebo jen pár sešitů do školy. Jelikož je z pevné bavlny, sebemenší špínu zbavíte rychlým programem v pračce a bude zase jako nový. Neboj se a udělej z obyčejného pytle na záda stylovou záležitost! Popusť uzdu své kreativitě, vak si u nás můžeš ozdobit libovolným obrázkem, vlastní fotkou nebo textem.

Materiál: 100% bavlna, 180 g/m², smršťovací bavlněné popruhy

Navrhni si vlastní
Diana E. 29.8.2018

Bílá

Vse perfektni

Daniel M. 13.8.2018

Bílá

Velmi rychlé vyřízení

Lucie H. 4.7.2018

černá

S výrobkem jsem zatim spokojená. Vypadá kvalitně, doufám, že to vydrží do budoucna.

Janina P. 28.6.2018

Zelená

Paráda , moc děkuji

Jitka P. 25.6.2018

levandulová

Super kvalita jak vaku tak potisku moc pěkné

Michaela K. 5.6.2018

černá

S produktem jsem velice spokojená!

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Parkour - Zombie Apocalypse
Jednoduché srdce
I love
DAB Jednorožec
Malý princ
Jednorožec
Music beat
Jelen lesní
Plameňák
Joker
Cannabis
Mickey Mouse
Basketbal
I love MUSIC
Camper Van
Keep calm and bee cool
Jednorožec
Pohádkový jednorožec
Zobrazit další

Další škola

Linkovaný deníček
Penál all-inclusive
Batoh
Pouzdro na tužky
Zobrazit více