Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Bavlněný vak na záda s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 379 zákazníků. Zobrazit komentáře (57)

Bavlněný vak na záda

Lehoučký bavlněný batoh přezdívaný Gymsack si oblíbíte pro svoji univerzálnost. Přijde vhod vždy, když potřebujete sbalit tenisky do posilovny, kopačky na hřiště, přezůvky nebo jen pár sešitů do školy. Jelikož je z pevné bavlny, sebemenší špínu zbavíte rychlým programem v pračce a bude zase jako nový. Neboj se a udělej z obyčejného pytle na záda stylovou záležitost! Popusť uzdu své kreativitě, vak si u nás můžeš ozdobit libovolným obrázkem, vlastní fotkou nebo textem.

Materiál: 100% bavlna, 180 g/m², smršťovací bavlněné popruhy. Lehký a příjemný vak, který si můžete vzít všude s sebou. Ať už do fitka, na pláže nebo na výlet.

Navrhni si vlastní
Petra C. 8.1.2019

černá

naprosto skvělé, dceři se moc líbí provedení, rychlá dodávka zboží, děkuji

PETRA S. 18.12.2018

Oranžová

Vak mi příjde spíše jako režný, ale jinak vše v pohodě.

Kateřina Zdeňka D. 16.12.2018

černá

Jedním slovem SUPER ????

Monika N. 15.12.2018

Bílá

Krásné provedení a rychlé dodání????

Lenka S. 10.12.2018

Limetková

Líbí se mi to, ale myslela jsem že to bude menší. Ale to ničemu nevadí.

Karolina Ř. 6.12.2018

černá

Děkuji moc,kvalitní,krásné provedení!Objednám další.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

DAB Jednorožec
Parkour - Zombie Apocalypse
Malý princ
Jednoduché srdce
Queen
Love
Vlk
I love MUSIC
I love
Gymnastika
Keep calm
Liška v geometrii
Plameňák
Policie
Friends forever
Freddie Mercury - Queen
Panda
Květinový rámeček
Zobrazit další

Další škola

Linkovaný deníček
Penál
Velký diář 2020
Batoh
Zobrazit více