Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Vlajka velká s oky

Popis:
Vytisknout si svou vlastní vlajku nikdy nebylo jednodušší. Její využítí je například na dětském táboře, tématických klubech, pro zaryté fanoušky, či jen tak s sebou na hory. Její využití je čistě jen ve vaší fantazii. Smotná vlajka je z lehkého prodyšného materiálu, který se nechává snadno unášet větrem. Není na co čekat, vlajky vlají dál. Zobrazit více..

Materiál:
Vlajka z polyesteru o velikosti 60x90 cm. Vlajka disponuje ocelovými oky pro uchycení na šňůru. Vlajka je potištěna z jedné strany, díky lehkosti látky je potisk viditelný i z druhé strany, z této strany jsou barvy tlumenější. Z důvodu ručního šití je nutné počítat s delší dodací lhůtou 5 až 10 dnů.

Hodnocení od zákazníků:Pavel V. 27.12.2020

Bílá, Standard

Výborný

Jan P. 20.12.2020

Bílá, Standard

TOP

Věra Rozálie N. 27.7.2020

Bílá, Standard

Kvalita výborná, spokojenost

Katka P. 6.7.2020

Bílá, Standard

Uzasne

Gabriela V. 15.1.2020

Bílá, Standard

Původně jsem si myslela, že látka bude o vyšší gramáži, toto je spíš taková hrubší síťovina (hodně průhledná), ale asi nám to až tolik nevadí (možná jsem si to sama jen špatně přečetla u popisu produktu). Potiskem jsem ovšem mile překvapena, není to jen potisk z gumy, který časem popraská nebo se sloupe, ale je přímo vypálený do látky, takže kdyby náhodou došlo k ušpinění, dá se bez rizika poškození vyprat. S produktem jsem spokojená a jako překvapení pro naši partu to slavilo úspěch. Děkuji a rozhodně doporučím dál.

Petr O. 14.1.2020

Bílá, Standard

Supr, co dodat. Jen je škoda že nemáte víc rozměrů.

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další šicí dílna

Polštář Srdce
Šňůrka na klíče
Polštář MAX
Vlajka velká
Zobrazit více