Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
  • přehled o vašich objednávkách
  • slevový věrnostní program (více)
  • možnost prodeje vlastních motivů (více)
Registrovat
Dokážeš to!

SLUNCE PÁLÍ, VŠECHNO PUČÍ A KABÁTY SE UKLÁDAJÍ DO SKŘÍNÍ...

Přišlo jaro. Sluníčko svítí, stromy kvetou, parky i lesy se zelenají, je to opět všude, ve městě i na vsi. Když se příroda probudí po zimním spánku, nepřichází jen období alergií, grilovaček a párty pod širým nebem... S jarním počasím přichází také čas na to, dělat něco pro své tělo, které jsme přes zimu rozmazlovali tuhle svařáčkem, tamhle horkou čokoládou i nějakým tím dortíčkem. Proč bychom to také nedělali, že? Huňatý svetr a tlustý kabát vstřebají všelicos. S tím je ale nyní konec. Teplé vrstvy oblečení pomalu mizí se sílícími slunečními paprsky a nastává tvrdá příprava pro plážové fotky z letní dovolené. Na těch ostaně nikdo nechceme připomínat vyvrženého vorvaně.

ZATNOUT ZUBY A ZAVÁZAT TKANIČKY!

Někdo dává přednost sportům jako jsou fotbal nebo tenis, jiní se zase rádi potí ve fitku. Pokud jste ale individualisté a nechcete být zavření mezi hekajcími frajírky v přiléhavých trikotech, je tu i jiná cesta ke zpevnění těla - běhání! Takže zatnout zuby, zavázat tkaničky, zapnout kilometry počítající aplikaci a vyrazit s větrem o závod! Běhat můžete v parku, v lese, podél řeky, na poli i po náměstí, zkrátka kdekoliv. Při běhání vybijete špatnou negativní energii a přivodíte si záplavu šťastných endorfinů.

SPRÁVNÁ VÝSTROJ, PŮL ÚSPĚCHU

Stačí si pořídit správnou běžeckou obuv dle povrchu, na kterém budete své špíčky prohánět nejčastěji, nadopovat se odholáním a běžet vstříc lepším zítřkům a skvělé kondici.


PS: chcete být i s jazykem na vestě originální, navrhněte si své vlastní sportovní funkční tričko TADY nebo TADY a do batůžku si nezapomeňte přibalit nějaký ten zásobník tekutin.


Zdroj obrázků: https://www.pinterest.com/

No tak honem! BĚŽTE přece!