+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
  • přehled o vašich objednávkách
  • slevový věrnostní program (více)
  • možnost prodeje vlastních motivů (více)
Registrovat
Jarní únava

JARNÍ BUDÍČEK!

Nevím jak vy, ale já se už od půlky října těším na začátek jara, zima je pro mě jen čekáním na teplo a světlo. Jakmile se však někdy koncem března dočkám, přijde to na mě a mám z toho akorát tak náladu pod psa. Cože to na mě přijde? No přece jarní únava! Celou zimu jsme zvyklí na přítmí, nic moc neděláme a na jaře je pak najednou všechno jinak. Den se závratnou rychlostí prodlužuje, navrch ještě nastane změna času a najednou je o půl osmé večer jak v prosinci v poledne. A co my? Oběti přírodního cyklu? To je jasné, jsme zmatení, znavení, uondaní, rozmrzelí a taky vystresovaní (jo, protože stres teď frčí).

BRÁNIT SE ČI PODLEHNOUT?

Klíčová otázka zní: Máme se tomuto jarnímu nešvaru bránit? Ani náhodou! Jestli se vám chce spát, spěte, klidně pět dní v kuse, čím dříve si totiž na jaře pořádně odpočinete, tím spíš si ho užijete, až bude v pořádném rozpuku. No vážně, tento postup garantuje jedenáct libovolných zástupců fauny (zvířátek) z deseti ;)

A co se všem vybaví, když se řekne spánek? No přece POLŠTÁŘ! A my "náhodou" polštářky umíme... Takže jarní únavě už nemusíte nijak odolávat a můžete v pohodě zalehnout.

Zdroje obrázků: https://www.pinterest.com/ a https://www.google.cz