Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní clonu do auta
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 65 zákazníků. Zobrazit komentáře (8)

Clona do auta

Sluneční clona do auta, která nemusí být jen praktickým doplňkem vašeho vozidla. Vyberte si vlastní design této clony, nebo i vlastní fotografii a vytvořte svým dětem clonu, která je bude bavit na dlouhých cestách.

Dekorace vašeho auta s vlastním potiskem. Bílá plocha na kterou můžete tisknout libvolný motiv, fotku, text.1 kus včetně přísavek. Rozměry 38x44 cm. Složitelná do praktického kruhu.

Navrhni si vlastní
Lucie G. 13.12.2017

bílá

Na webu vypadá obrázek více barevný, ale chápu, že přes stínítko musí být vidět

David M. 14.12.2016

bílá

Vypadá to moc pěkně, díky! :)

Zdeňka K. 1.8.2016

bílá

Cena u clon by mohla být nižší.

Jitka J. 17.5.2016

bílá

na rohu byl silon clony proříznutý kovovým rámem a celkové obšití velmi nekvalitní.Při kontrole výrobku a následném odeslání by taková závada neměla projít v žádném případě.
Náš komentář:
Jak vidno, bohužel někdy projít může :(

Ivana P. 3.11.2015

bílá

Perfektní potisk

Milan K. 29.3.2013

bílá

dle našich představ, spokojenost

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Sovičky
Darth Vader
Květinový rámeček
USA
Nejsem Pražák
Apple Jobs
Vyplazený jazyk
Kočka a srdce
Just married
Queen
I love
Medvídek srdce
Je to napichu
Miminko v kapse chlapeček
Trabant
Who is your daddy
Your girl
Sloník
Zobrazit další

Další autopříslušenství

Podložka pod SPZ
Autokoberečky - zadní sada
Autokoberečky - přední sada