Switch to English  X 
Poslední šance! Informace ohledně dodání dárků do Vánoc zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dámská mikina s kapucí - Vytvoř si vlastní dámskou mikinu s kapucí
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 130 zákazníků. Zobrazit komentáře (21)

Dámská mikina s kapucí

Skvělá dámská mikina s kapucí a praktickou kapsou klokankou. Potiskneme Vám ji přesně podle návrhu. Buďte originální a vytvořte si mikinu, ve které na ulici nepotkáte tři další slečny. Můžete na ni vložit své fotky, vlastní texty, nápisy, obrázky, zkrátka cokoliv! Pokud nemáte dostatek nápadů, jsou tu pro Vás k inspiraci naše připravené designy. Mikinou s potiskem přesně na míru také určitě uděláte radost každé paní nebo slečně, jež je vyznavačkou ležérní, uvolněné sportovní módy, určitě bude ideálním dárkem.

dámská mikina s kapucí, praktickou klokankou, v pase má lehce projmutý střih, 80% česaná bavlna 20% polyester, gramáž 280 gr/m2

Navrhni si vlastní
Zdeněk H. 25.12.2016

černá, L

spokojen!

Karel P. 20.10.2016

černá, M

jsem velmi spokojený a dárek udělal velkou radost moc děkuji a rád doporučím přátelům.Moc děkuji :-)

Alžběta M. 22.9.2016

Královská modrá, L

vše ok

Lenka K. 11.4.2016

Červená, XL

moc se mi líbí

lenka d. 12.3.2016

Bílá, XS

super

Eliška K. 16.1.2016

černá, XL

Moc se mi líbí.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
I love my boyfriend
Keep calm
In love
MEME Troll
Dej ty pracky pryč
Cannabis
Okay
Malý princ
Nejlepší maminka na světě
I love you
Angel and devil
Love tree
I love Czech republic
Evolution Climber
I love wine
Žena pohlaví symbol
Drsná kočka
Zobrazit další

Další dámské mikiny

Dámská mikina bez kapuce
Dámská mikina na zip
Retro sportovní bunda Baseball unisex
Dámské tepláky