Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Šňůrka na krk s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 42 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Šňůrka na krk

Nestárnoucí klasika v podobě šňůrky na krk, která má navíc tři typy k uchycení. Každý jistě zná situaci, kdy stojí před vchodem, prohrábává všechny kapsy a tašku a klíče nikde. Díky této praktické klíčence budete mít po starostech. Nejen že je budete mít stále u sebe, ale zabráníte tak i ztrátě. Design klíčenky pak už záleží jen na vás. Zvolte například oblíbenou texturu doplněnou textem, kterým vytvoříte skutečný originál.

Šňůrka na krk se třemi typy uchycení. Praktické zapínání za krkem.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Simona P. 5.12.2018

Bílá

Kdyby byla spodní odepínací šňůrka v barvě vrchní, bylo by to dokonalý!

Luděk A. 3.7.2018

Bílá

Dobré

Marie T. 23.5.2018

Bílá

Velmi hezká barva. Oceňuji, zvláště písmo.

Martina C. 23.5.2018

Bílá

Super. Rychle dodani. Doporucuji.

Zuzana Š. 1.5.2018

Bílá

Objednala jsem už po druhé a za nás spokojenost

Kateřina K. 9.7.2017

Bílá

moc malý nápis jinak dobré

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Jednorožec
Darth Vader
Brazilská vlajka
I love you
Čtyřlístek
Pivní srdce
Sovičky
Silueta auta
Love tree
Kotva
Motýlí květina
Lev
Ruce
Evolution Lego
Žirafa
SAUSAGE DOG
Pin-up girl
Zobrazit další

Další domov

Propiska se stříbrným klipem
Rohožka
Klíčenka srdce
Maska na spaní - škraboška
Zobrazit více