Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dámské tričko Premium s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Dámské tričko Premium

Dámské tričko v prémiové kvalitě, na kterém bude váš potisk vypadat jedním slovem skvěle! Příjemný materiál a forma potisku tak zaručí neodolatelný výsledek, ketrý vám bude závidět široké okolí. Vkládat můžete fotografie, texty nebo jiné oblíbené obrázky.

Dámské tričko prémiové kvality s žebrovaným dvojitým průkrčníkem skvěle drží tvar i po vyprání. Má zpevněné skryté švy na průkrčníku a na ramenou. Tričko je velmi příjemné na dotek a skvěle se nosí. Do páru doporučujeme kombinovat s pánským tričkem Premium. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 170 g/m2

Navrhni si vlastní
Ivan M. 10.2.2019

Bílá, XL

Krásne, dcérka bola nadšená.

Renáta G. 18.2.2019

černá, S

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Friends forever
Love cat
SAUSAGE DOG
Jednoduché srdce
Tým nevěsty
Ta nejlepší ségra
Mickey Mouse
Čtyřlístek
Audrey Hepburn
you complete me
Stužka
Malý princ
I love you
Heart beat
Červený trpaslík
Česká republika
Michael Jackson
Angel and devil
Zobrazit další

Další dámská trička

Dámské tričko Classic
Dámské tričko velký výstřih
Dámské tričko Elegance
Dámské tričko V-výstřih
Zobrazit více