Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Podložka pod SPZ s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Podložka pod SPZ

Vytvořte si skutečně originální plastový rámeček pod vaši registrační značku na vozidle. Vložit můžete vtipný text, ale i např. logo vaší firmy, které bude dělat reklamu všude, kam zrovna pojedete. Nedoporučujeme vkládat fotky a jiné složité obrázky, které by na malé ploše mohly zaniknout.

Plastová podložka pod státní poznávací značku nebo tabulku registrační značky, Samozřejmostí jsou otvory pro univerzální montáž.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Iveta P. 13.9.2018 08:44
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal


Další komentáře

Další dárky

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Nevěsta
Kawaii cupcake
Obláček
Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Nejlepší maminka na světě
I love you
Medvídek srdce
Malý princ
Květinový rámeček
Tým nevěsty
King
Ve dvou se to lépe táhne
Queen
Ta nejlepší babička
Nejlepší tatínek na světě
Heart beat
Zeman není můj prezident
In love
Perníček
I love you
Ta nejlepší máma
Medvídek s balónky
Angel and devil
Love you forever
Pražská kavárna
Amorův šíp
Darth Vader
Love call
Cannabis
Miloš mi prdel
Sovičky
Květinové srdce
Teddy with heart
Srdce mozaika
liška
Beruška
Supertáta
Květinový rámeček
Svědek
Jednorožec
Zobrazit další