Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Podložka pod SPZ s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 20 zákazníků. Zobrazit komentáře (6)

Podložka pod SPZ

Vytvořte si skutečně originální plastový rámeček pod vaši registrační značku na vozidle. Vložit můžete vtipný text, ale i např. logo vaší firmy, které bude dělat reklamu všude, kam zrovna pojedete. Nedoporučujeme vkládat fotky a jiné složité obrázky, které by na malé ploše mohly zaniknout.

Plastová podložka pod státní poznávací značku nebo tabulku registrační značky, Samozřejmostí jsou otvory pro univerzální montáž.

Navrhni si vlastní
John V. 4.2.2019

černá

Chválím kvalitu obrázku a nápisu.

Lubomír Š. 4.2.2019

černá

jsem velice spokojný

Josef Č. 21.1.2019

černá

Bílá barva by mohla bejt krapet světlejší je milrně do šeda a nápis není tolik výrazný. Jinak top.

Radek Š. 21.1.2019

černá

S podložkou jsem velice spokojen ! Super práce ! Doporučuji

František K. 15.1.2019

černá

Uchycení SPZ v rámečku by mohlo být kvalitnější, ale jinak drží.

Lenka K. 22.12.2018

černá

Vše perfektní, rychlost výroby, dodání a práce skvělá ????????

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Česká republika
Jednoduché srdce
Rybaření
Fotbalový míč
Queen
USA water flag
Czechcode
Méďa
Guy Fawkes - Anonymous
I love
King
Pivko
Zamilované srdce
In love
Nesahat
Drsná kočka
Player A
Alien
Zobrazit další

Další autopříslušenství

Clona do auta
Autokoberečky - zadní sada
Autokoberečky - přední sada