Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Ručník malý - výšivka - Vytvoř si vlastní malý ručník
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 7 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Ručník malý - výšivka

Nyní si můžete nechat vyšít vlastní ručník s výšivkou. Zpestřete si okamžiky strávené v koupelně vlastnoručně navrženým ručníkem s vlastním textem! Příjemný froté materiál s vysokou gramáží bavlny. Výšivka na ručník dodá originální a luxusní vzhled vašemu dárku.

350 g/m², 100 % bavlna, ručník pro hosty, 30 x 50 cm, s ozdobným pásemDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Eva B. 31.5.2018 06:21
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Světle zelená, univerzal

Jana N. 18.12.2017 10:40
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Markéta H. 12.2.2017 20:39
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Lahvově zelená, univerzal

Jana H. 16.10.2016 17:58
Materiál produktu:

Kvalita potisku:neohodnoceno
Varianta produktu:
Cihlově oranžová, univerzal


Další komentáře

Další ručníky