Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Srdíčkový medvídek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 6 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Srdíčkový medvídek

Plyšový přítel je pro vás k dispozici vždy, když jsou lidští přátelé zaneprázdněni, či odcestování. Dobře se objímá a trpělivě naslouchá tajemstvím. Je vyroben z příjemného materiálu, který je navíc omyvatelný. S osobní fotkou nebo jménem vytištěným na jejich košili, představují perfektní dárek pro všechny, se kterými byste chtěli být v kontaktu i v případech, kdy to opravdu nejde.

Plyšový medvídek s tričkem na které vám vyhotovíme potisk podle vašich představ. Je omyvatelný a sedící výška medvídka je 20cm. Není vhodné pro děti do 3 let

Navrhni si vlastní
Dominik M. 17.10.2018

Bílá

Moc se mi líbí, děkuji moc.

Ivo G. 13.10.2018

Bílá

Sandra K. 24.2.2018

Bílá

Dominik K. 3.2.2018

Bílá

Lucia L. 18.12.2017

Bílá

Lucie K. 21.11.2017

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love
I love you
Zamilované srdce
Ve dvou se to lépe táhne
I love you
Queen
Freddie Mercury
In love
I love you
Kurt Cobain
Michael Jackson
USA
Květinové srdce
Láska v rukou
Chuck Norris
Ty a Já
Hambatý Rumcajs
Zobrazit další

Další foto dárky

Sněhové těžítko
Srdcové těžítko
Plechová krabička srdce
Srdcový zámek