Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plyšový králíček - Plyšový králíček s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Plyšový králíček

Plyšový přítel je pro vás k dispozici vždy, když jsou lidští přátelé zaneprázdněni, či odcestování. Dobře se objímá a trpělivě naslouchá tajemstvím. Je vyroben z příjemného materiálu, který je navíc omyvatelný. S osobní fotkou nebo jménem vytištěným na jejich košili, představují perfektní dárek pro všechny, se kterými byste chtěli být v kontaktu i v případech, kdy to opravdu nejde.

Plyšový zajíček s tričkem na které vám vyhotovíme potisk podle vašich představ. Je omyvatelný a sedící výška králíčka je 19cm. Není vhodné pro děti do 3 letDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Petra K. 18.2.2018 17:36
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Kvalita a cena bola výborná a tovar bol doručený o dosť skôr ako podobný tovar doručovali iné eshopy.

Adéla Č. 1.2.2018 07:36
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další plyšáci

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
I love
Heart beat
Pivko
Medvídek s balónky
Nebojsa
I'm a fucking unicorn
V jako Vodka
Zamilované srdce
I love you
Medvídek srdce
Stopy miminka
Queen
Ve dvou se to lépe táhne
Happy Birthday Bear
Purrfect
Nejlepší maminka na světě
Michael Jackson
Love you forever
Zamilovaní ptáčci
Srdce mozaika
Bud Spencer
Love call
Ta nejlepší máma
liška
Bodybuilder
Vegetarián
Osoba mě blízka
Sob Rudolf
Medvídek I Love You
Malý princ
Amorův šíp
King
I love you
Cannabis
Pivní srdce
Beruška
I love Czech republic
Apple Jobs
Čtyřlístek
Darth Vader
Keep calm
Zobrazit další